OJCIEC BENAVIDEZA: DAVID ZNOKAUTUJE CANELO DO KOŃCA SIÓDMEJ RUNDY

Ojciec i trener Davida Benavideza (26-0, 23 KO), lubujący się w prowokujących wypowiedziach Jose Benavidez Sr wypowiedział się na temat sobotniego zwycięstwa Saula Alvareza (58-2-2, 39 KO) w trzeciej walce z Giennadijem Gołowkinem. 

CANELO ODPOWIEDZIAŁ NA ZACZEPKI BENAVIDEZÓW >>>

- Gwarantuję, że tego Canelo, który walczył z Gołowkinem, David znokautuje do końca siódmej rundy - powiedział Benavidez Sr.

- Canelo wygrał, ale "GGG" wykonał wspaniałą robotę. Myślałem, że przegra przed czasem w połowie walki. A przeboksował cały dystans i trafiał Canelo niezłymi ciosami. Jak na czterdziestolatka Gołowkin wypadł kapitalnie... Ale powtarzam, "Meksykański Potwór" David Benavidez pokona Alvareza do końca siódmej rundy - dodał ojciec pięściarza zwanego "Czerwoną Flagą". 

- Alvarez unika walki z Davidem nie bez powodu. David jest większy, młodszy i głodny kolejnych sukcesów. A Canelo osiągnął już swój szczyt w przeszłości. Szanuję go, niesamowicie ciężko pracuje, ale wszystko ma swój koniec - podsumował temat kontrowersyjny fachowiec.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: fighter777
Data: 19-09-2022 17:57:38 
Pamiętacie jak w 2015r. Canelo oddał pas by nie walczyć z GGG u szczytu formy ? Teraz historia się powtórzy. Benavidez jest oficjalnym pretendentem do pasa WBC. Kiedy WBC wyznaczy obowiązkowo walkę Canelo vs Benavidez to Canelo swoim zwyczajem ucieknie pod pretekstem "innego wyzwania".
 Autor komentarza: Polakos
Data: 19-09-2022 18:09:02 
Tak naprawdę jedyny atut Benavideza to rozmiar, wszystko inne na korzyść Canela.
 Autor komentarza: fighter777
Data: 19-09-2022 18:27:25 
Nie do końca. Jednym z atutów Benavideza jest ilość zadawanych ciosów i bicie kombinacjami. Biwoł pokazał że bicie kombinacjami, zadawanie mnóstwa ciosów skutkuje bezradnością Canelo. Alvarez szuka wymówki i mówi np. że się szybko zmęczył w walce z Biwołem, ale zmęczenie Canelo ma swoje źródło w osobie Biwoła, który fruwa w ringu niczym Usyk. Walka AJ vs Usyk bardzo mi przypominała walkę Canelo vs Biwoł. Widać, że Canelo ma problemy z lotnymi na nogach bokserami. Widać też że Canelo ma problemy kondycyjne jak AJ, kiedy walka toczy się w szybkim tempie. Jestem przekonany, tak jak pisałem przed pierwszą walką, że Biwoł po raz drugi zmiecie z ringu Canelo. Alvarez może być trochę lepszy niż w pierwszym pojedynku, ale Biwoł będzie jeszcze lepszy bo to meha inteligentny bokser i już rozszyfrował Canelo. A to że walka będzie w superśredniej niczego nie zmieni. Biwoł na 100 walk z Canelo wygra 99 pojedynków.
 Autor komentarza: fighter777
Data: 19-09-2022 18:30:18 
Bawi mnie też powtarzane jak mantra hasło "Canelo szuka wyzwań". A co to za wyzwania jeśli Canelo przed walką jest wielkim faworytem buków, ekspertów. To żądne wyzwanie. Wyzwanie pojawia się wtedy jak walka jest z rodzaju 50 na 50 jak pojedynek Crawford vs Spence czy Fury vs Usyk. To jest wyzwanie. Canelo oddaje mu dwa razy podjął wyzwanie z GGG i raz z Biwołem. Problem polega jednak na tym że wszystkie te 3 walki przegrał.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 19-09-2022 18:31:51 
Zmęczenie Canela wzięło się stąd, że była to nienaturalna waga dla niego. Z Benavidezem podejrzewam, że byłoby jak z Callumem Smithem.
 Autor komentarza: fighter777
Data: 19-09-2022 18:37:08 
Nie jestem przekonany, że Benavidez to tak przeciętny bokser jak Smith. Jednak Smith jest zbyt "drewniany", zadaje zbyt sygnalizowane ciosy i nie bije kombinacjami tak jak Benavidez. Przecież Benavidez zasypie gradem ciosów Alvareza jak Maidana Floyda w pierwszej walce. Biwoł zadał 710 ciosów w walce z Canelo. Obstawiam, że Benavidez zada ponad grubo 800. Biorąc pod uwagę, że ofensywnie Banevidez to najlepszy bokser z przedziału średnia- półciężka to naprawdę nie wiem jak Canelo miałby to wygrać. Poza tym Benavidez jest potwornie silny i on po prostu pójdzie jak czołg na Canelo.
 Autor komentarza: Scross
Data: 19-09-2022 18:38:48 
Ale to on sam chciał walczyć w tej kategorii. Fajnie byłoby zobaczyć pojedynek z Benavidezem. Dla mnie 55 45 dla Canelo.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 19-09-2022 18:40:05 
Smith dla mnie lepszy niż Benavidez i miał dużo lepsze resume. Ciekawe czy będzie tak ochoczo wyprowadzał kombinacje jak dostanie kilka idealnych kontr od Canela, a to on akurat potrafi. Później Benavidez się cofnie i będzie walczył o przetrwanie.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 19-09-2022 19:00:56 
Problem Smitha polegał na tym że on był zajebany już tym robieniem wagi. Nie neguje zwycięstw koksa nad nim. Wygrał uczciwie, ale to nigdy nie była waga Calluma. Benavidez ma tak ogromny arsenał uderzeniowy, że może stanowić realny problem dla Alvareza, dobrze byłoby że Benavidez zawalczył wcześniej w końcu z kimś znaczącym. Charlo, albo chociaż Plant..
 Autor komentarza: Polakos
Data: 19-09-2022 19:08:16 
Z Planta już Canelo zrobił tłuczone ziemniaczki więc zostaje Charlo. Jeżeli Benavidez by wygrał uczciwie to może Alvarez by na niego spojrzał w przyszłości bo te jego resunme w ogóle mnie nie podnieca - zmęczeni życiem Dirrell i Lemiuex na czele listy skalpów, słabizna.
 Autor komentarza: impactor
Data: 19-09-2022 19:22:10 
Ja w tej walce bym stawiał na Rudego przed czasem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.