Archiwum wiadomości z dnia: 2022-04-06

 

ZAPOWIEDŹ: MISTRZOSTWA PODKARPACIA 2022

Sędziszów Małopolski - to tam miał swoja inaugurację cykliczny Puchar Karpat. Dziś zapraszamy po pięciu latach do tej samej hali na walki o tytuł Mistrza Podkarpacia w kategoriach Kadet, Młodzik, Junior i Senior - zdobyty tytuł to przepustka do występów na imprezach centralnych. Gościem specjalnym, będzie dobry duch regionu - zawodnik, trener i animator boksu - Łukasz Różański.


STANISŁAW GIBADŁO Z NIEDAWNYM RYWALEM WOŁCZECKIEGO

- Cieszę się, że mam rywali z coraz wyższej półki. Porównań nie obawiam się, tym bardziej, że dosłownie tuż po walce z Rafałem Wołczeckim Mateo Damian Veron wyjdzie do walki ze mną. Więc trenerzy i kibice będą nas oceniać - mówi Stanisław Gibadło (7-0) przed występem na gali 22 kwietnia w Bytomiu. Bilety są dostępne na ebilet.pl. Transmisja w TVP Sport.SPENCE JR: DOŚWIADCZYŁEM ZESPOŁU STRESU POURAZOWEGO

W 2019 roku obecny mistrz świata IBF i WBC wagi półśredniej Errol Spence Jr (27-0, 21 KO) miał poważny wypadek samochodowy, z którego cudem wyszedł bez naprawdę poważnego szwanku fizycznego. Dziś Amerykanin, który 16 kwietnia zmierzy się z mistrzem WBA Yordenisem Ugasem (27-4, 12 KO), ujawnia jednak obrażenia psychiczne, jakich doznał z powodu wypadku.