INOUE: MURATA MUSI OD POCZĄTKU WYWIERAĆ PRESJĘ NA GOŁOWKINIE

- Cała moja kariera, zarówno w boksie olimpijskim, jak i zawodowym, była przygotowaniem pod tę konkretną walkę - mówi Ryota Murata (16-2, 13 KO) przed sobotnim starciem z Giennadijem Gołowkinem (41-1-1, 36 KO).

Japończyk wniesie do ringu swój pas WBA wagi średniej, sławny Kazach dorzuci tytuł IBF. Po wszystkim poznamy zunifikowanego championa dwóch z czterech liczących się federacji.

Pojedynek w Saitamie z uwagą będzie śledził japoński "Potwór" - Naoya Inoue (22-0, 19 KO). Wielka gwiazda wagi koguciej widzi szansę rodaka na sprawienie niespodzianki.

- Najważniejszy będzie początek tego pojedynku, to klucz do ewentualnej wygranej Muraty. On musi bardzo mocno wejść w walkę, bo obaj wracają po długiej przerwie. Jeśli Ryota będzie w stanie usiąść na Gołowkina, wywierać na nim nieustanny pressing, wówczas ta rywalizacja może różnie się ułożyć. Murata musi zaatakować i nie dać Gołowkinowi złapać jego rytmu. Jeżeli zrealizuje te założenia, wówczas może sprawić niespodziankę, wygrać z Gołowkinem i zebrać oba pasy - uważa Inoue.

REWANŻ ZA WALKĘ ROKU 2019 - INOUE vs DONAIRE 7 CZERWCA! >>>

Transmisja z sobotniej gali Gołowkin vs Murata tylko na antenie platformy DAZN.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 06-04-2022 14:38:47 
Też tak uważam. Szansą dla Muraty może być wątpliwa kondycja Gołowkina w wieku 40 lat. Żeby ją osłabić Murata musi atakować i narzucać szybkie tempo walki. To niesie ze sobą ryzyko zainkasowania jakiegoś mocnego ciosu, ale Murata chyba ma bardzo dobrą odporność.
 Autor komentarza: Scross
Data: 06-04-2022 15:06:48 
Murata dostanie wpierdol jak orgowi debile.
 Autor komentarza: essa7
Data: 06-04-2022 15:12:37 
Scross

Czyli dostaniesz wpierdol
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.