Archiwum wiadomości z dnia: 2021-07-31

 


TRENER WILDERA: DEONTAY MA NAJLEPSZĄ SZCZĘKĘ W WADZE CIĘŻKIEJ

Po przełożeniu trzeciej walki Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO) z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) z 24 lipca na 9 października (powodem był koronawirus wykryty u Fury'ego) napięcie wokół tego pojedynku wciąż rośnie, a przecież już wcześniej było ogromne. Oliwy do ognia dolewają swoimi komentarzami obaj pięściarze, a także m.in. trener Wildera, Malik Scott.


NADZIEJA USA KEYSHAWN DAVIS IMPONUJE NA IGRZYSKACH (WIDEO)

Amerykanie czekają na olimpijskie złoto boksera od 2004 roku, czyli od tryumfu Andre Warda. Na igrzyskach w Tokio nadzieja USA, aktualny wicemistrz świata Keyshawn Davis (63 kg), który w tym roku zadebiutował jako zawodowiec (bilans 3-0, 2 KO), jest już w ćwierćfinale po wygranej przed czasem nad wicemistrzem olimpijskim z Rio, Francuzem Sofiane Oumihą. Przerwanie może przedwczesne, ale forma Davisa imponuje.TOKIO 2020: WYNIKI 1/8 FINAŁU MĘŻCZYZN (52 KG I 63 KG)

Za nami kolejny dzień rywalizacji bokserów na igrzyskach w Tokio, czyli walki 1/8 finału kategorii muszej i lekkiej. Największym echem odbiła się wygrana aktualnego wicemistrza świata, Amerykanina Keyshawna Davisa z wicemistrzem olimpijskim z Rio i mistrzem świata z 2017 roku, Francuzem Sofiane Oumihą, którego Davis pokonał przed czasem. Teraz zmierzy się w ćwierćfinale z pogromcą Damiana Durkacza, Rosjaninem Mamedowem.


SZPILKA NA RYBACH. CZY PÓJDZIE ZA RADĄ BORKA I ZAKOŃCZY KARIERĘ?

- Jeśli Artur przegra, to niech nie myśli już o walkach na PBN czy w KSW, tylko niech kupi wędkę i zacznie chodzić na ryby - powiedział Mateusz Borek przed majową walką Artur Szpilka vs Łukasz Różański. Porażka Szpilki w pierwszej rundzie była bardzo brutalna, w dodatku Artur nabawił się poważnej kontuzji - zerwania więzadła krzyżowego w kolanie. Dziś natomiast poszedł za radą Borka i wziął wędkę w dłoń.