RING TELEGRAM (31 LIPCA 2021)

Ciekawe walki, synowie wielkich mistrzów idą w ślady ojców, kolejne problemy Saundersa i rosyjska maszyna do nokautowania - zapraszamy Was na skrót wiadomości ze świata boksu w naszym cyklicznym Ring Telegramie.

Jeśli Anthony Fowler (14-1, 11 KO) wygra dziś z Rico Muellerem, niemal na pewno w październiku w Liverpoolu skrzyżuje rękawice z Liamem Smithem (29-3-1, 16 KO).

Dziś pierwszą walkę, póki co w boksie olimpijskim, stoczy Johnny Lorenzo Tapia, syn legendarnego Johnny'ego Tapii, wielkiego i zwariowanego mistrza niższych kategorii.

James Martin (7-2) mocno przekroczył limit, dlatego nie dojdzie do jego rewanżu z Vito Mielnickim (8-1, 5 KO). Obaj jednak zaboksują - odpowiednio z Joeyem Spencerem (12-0, 9 KO) oraz Noah Kiddem (6-3-2, 5 KO).

Evan Holyfield (7-0, 3 KO) rzucił Agustina Cicero (16-19-3, 7 KO) cztery razy na deski w drugiej rundzie, a na początku trzeciej dokończył dzieła zniszczenia serią przy linach zakończoną prawym hakiem na żebra. Startujący w wadze junior średniej Evan to syn innej legendy, Evandera Holyfielda.

- Byliśmy w szoku, że ekipa Tysona Fury'ego nie próbuje nawet negocjować z nami w sprawie odstępnego, by mogło dojść do jego walki z Anthonym Joshuą o wszystkie pasy wagi ciężkiej - przyznaje Shelly Finkel, wieloletni doradca i menadżer Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO).

Arslanbek Machmudow (12-0, 12 KO) to nowa siła wagi ciężkiej. Nokautuje kolejnych rywali, choć póki są to przeciętni zawodnicy. Następny pojedynek już we wrześniu. - Celem jest mistrzostwo świata wszechwag, jestem gotowy na każdego już teraz - mówi rosyjski niszczyciel.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 02-08-2021 09:34:00 
"Byliśmy w szoku, że ekipa Tysona Fury'ego nie próbuje nawet negocjować z nami w sprawie odstępnego, by mogło dojść do jego walki z Anthonym Joshuą o wszystkie pasy wagi ciężkiej - przyznaje Shelly Finkel"


Shelly, co ty gadasz? przecież tu jakiś psychofan Wildera podawał pewne info, że Wilder odrzucił propozycję 20 mln odstępnego, bo dla niego najważniejsze było zrewanżować się Fury'emu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.