Archiwum wiadomości z dnia: 2021-05-20

 DAVIS vs BARRIOS - POZNAJEMY KARTĘ WALK

W połowia kwietnia stacja Showtime w porozumieniu z Premier Boxing Champions ogłosiła plan działania na następne miesiące. Jednym z elementów jest czerwcowa gala, gdzie główne danie to pojedynek Gervonty Davisa (24-0, 23 KO) z Mario Barriosem (26-0, 17 KO) o mistrzostwo WBA Regular w kategorii junior półśredniej.


'MASTERNAK BYŁ LEPSZY W SPARINGACH Z BALSKIM' (RING TVP SPORT)

Dziś w magazynie Ring TVP Sport jako goście pojawili się redaktor naczelny BOKSER.ORG - Łukasz Furman - oraz były bokser (obecnie trener i ekspert telewizyjny) Maciej Miszkiń. My przedstawiamy Wam fragmenty wypowiedzi red. Furmana na temat nadchodzącej gali KBN 15 (Szpilka vs Różański) 30 maja w Rzeszowie i zapraszamy do oglądania całego programu (link w rozwinięciu).


STURM vs FEIGENBUTZ JESIENIĄ W NIEMCZECH?

Ciekawe wieści dobiegają do nas zza zachodniej granicy. Świezo upieczona grupa Wassserman Boxing, powstała z połączenia (a raczej wchłonięcia) Sauerland Promotions przez agencję sportową Wasserman, poinformowała o ciekawym pojedynku, do którego może dojść jesienią na terenie Niemiec.

HARWANKOWSKI: WYJDĘ DO RINGU PO CZWARTE ZWYCIĘSTWO

- Wyjdę do ringu po 4. zwycięstwo w swojej ostatniej 4-rundowej walce. Wiem, że promotor Krystian Każyszka szykuje już dla mnie kolejny ciekawy test, ale już na dłuższym dystansie - mówi 5-krotny Mistrz Polski Damian Harwankowski (3-0, 2 KO) przed walką z Michałem Bulikiem (3-0, 2 KO). Do pojedynku niepokonanych pięściarzy dojdzie w niedzielę, 30 maja w Hali Widowiskowo-Sportowej w Stężycy podczas Rocky Boxing Night - The Tournament. Transmisja w kanałach sportowych Polsatu.