KOWALIOW DOSTAŁ ZIELONE ŚWIATŁO NA POWRÓT

Siergiej Kowaliow (34-4-1, 29 KO) przeszedł serię badań antydopingowych i dostał zielone światło na powrót na ring. Były trzykrotny mistrz świata wagi półciężkiej trenuje i czeka na konkrety.

"Krusher" miał 30 stycznia mierzyć się z Bektemirem Melikuzijewem, jednak 2,5 miliona dolarów przeszło mu obok nosa, gdy wpadł na badaniu antydopingowym. Sprawa nie była jednak tak jednoznaczna, gdyż substancja znalazła się w lekach, które wcześniej zgłosił organizacji VADA. Strony poszły więc na ugodę, a w jej ramach rosyjski niszczyciel miał przejść serię wyrywkowych badań.

Po szóstym badaniu z negatywnym wynikiem Kowaliow dostał pozwolenie na powrót. Trenuje, utrzymuje się w formie, ale nie ma jeszcze konkretów odnośnie daty oraz nazwiska rywala. Jeszcze kilka tygodni wcześniej spekulowano, że Rosjanin może na stałe przenieść się do kategorii cruiser.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Kanonier23
Data: 20-05-2021 14:31:55 
Czyli złapano go na dopingu i powiedziano mu słuchaj przyjacielu wyczyść się, zrobimy Ci kilka badań w okresie x czasu i będzie super.
 Autor komentarza: SWJar
Data: 20-05-2021 18:23:18 
Czli substancje które wykryto były nielegalne, ale leki które zgłosiłże bierze były legalne, jednak zawierały te substancje nielegalne? Były te substancje oficjalnie w składzie leku? Musiało ich nie być bo inaczej czemu VADA miałąby zezwolić na te leki. Zatem nie ma pewności że te substancje pochodzą z tych leków, czy jak to rozumieć.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 20-05-2021 19:39:10 
Sporo jest leków sterydowych więc nie można popadać w paranoję że każdy bierze. Kovaliov w cruiser? Hmmm, dostał srogi łomot od średniego a chce szukać szczęścia w cruiser? Nie w tym wieku i nie po tylu wojnach.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.