JARRETT HURD: WCIĄŻ JESTEM NAJLEPSZY NA ŚWIECIE W JUNIOR ŚREDNIEJ

Jarrett Hurd (24-1, 16 KO) wraca walką w wadze średniej, zapewnia jednak, że dla dużych walk wciąć jest w stanie zejść do limitu 69,85 kilograma, w którym unifikował pasy WBA i IBF.

30-letni "Swift" zaboksuje 6 czerwca w Miami, a naprzeciw niego stanie Luis Arias (18-2-1, 9 KO). Dla Jarretta będzie to powrót po blisko półtorarocznej przerwie.

- W czasie pandemii wszystko było pozamykane i moja waga pochodziła nawet do stu kilogramów. Zejście do wagi junior średniej byłoby dużym wysiłkiem, dlatego najpierw postanowiliśmy zbić do dywizji średniej. Zanim jednak na stałe osiedlę się w średniej, najpierw chcę zrewanżować się Julianowi Williamsowi, a potem spotkać się z Jermellem Charlo. Tamta porażka to była lekcja. Wciąż jestem najlepszy na świecie w junior średniej - przekonuje Hurd.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 20-05-2021 10:51:50 
Koń w junior średniej.. Po wygranej z Larą myślałem że zdominuję tę wagę..
 Autor komentarza: Hugo
Data: 20-05-2021 11:35:46 
Porażka z Williamsem to był trochę wypadek przy pracy. Obok Jermalla Charlo i Briana Castano Hurd nadal liczy się w ścisłej czołówce tej kategorii, z tym że do rywalizacji dołączyło dwóch młodych i bardzo silnych: Tim Tszyu i Israił Madrimow.
 Autor komentarza: garylinker
Data: 20-05-2021 12:37:41 
To jest niepojęte. Tak mocno sportowo waga, większość zawodników w jednej telewizji, a oni boksują raz na półtora roku. Patologia.
 Autor komentarza: Zartan
Data: 20-05-2021 15:03:55 
Hurd gdyby nie posadził Lary w którejś tam rundzie to kto wie... Dla mnie Lara tą walkę punktem wygrywał.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.