Archiwum wiadomości z dnia: 2020-12-02

 





FRAZER CLARKE O WALKACH JOSHUA vs PULEW I BAKOLE vs KUZMIN

Mocny amator Frazer Clarke (m.in. wicemistrz Europy z 2017 roku) jest jednym ze sparingpartnerów mistrza świata IBF, WBA i WBO Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO) przed jego walką z Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO), która czeka nas 12 grudnia. Na tej samej gali dojdzie również m.in. do walki Martin Bakole vs Siergiej Kuzmin. Clarke przedstawia swoją opinię na temat wymienionych starć.









RAFAŁ WOŁCZECKI: BĘDĘ CHCIAŁ KOŃCZYĆ WALKI PRZED CZASEM

Już w piątek drugi profesjonalny pojedynek stoczy Rafał Wołczecki (1-0, 1 KO) z KnockOut Promotions. Wrocławianin w debiucie wygrał w 48 sekund, a na gali KnockOut Boxing Night Extra w Łodzi spotka się z Nelsonem Altamirano, który jako zawodowiec przeboksował już prawie 200 rund. - Będę starał się kończyć walki przed czasem  zapowiada 24-letni pięściarz. Transmisja w TVP Sport.



ME KADETÓW W SOFII: BRĄZ DLA POLAKÓW, GRAD MEDALI DLA POLEK

Dziewięć stoczonych walk, dwa zwycięstwa, siedem porażek - oto bilans prowadzonej przez Krzysztofa Szota i Emina Husejnowa reprezentacji Polski kadetów, która zakończyła wczoraj rywalizację w Mistrzostwach Europy w Sofii. Brązowy medal wywalczył Nikolas Pawlik w wadze 46 kg. Dużo lepiej od Polaków wypadły Polki, zdobywając jeden złoty medal, dwa srebrne i dwa brązowe.