FRAZER CLARKE O WALKACH JOSHUA vs PULEW I BAKOLE vs KUZMIN

Mocny amator Frazer Clarke (m.in. wicemistrz Europy z 2017 roku) jest jednym ze sparingpartnerów mistrza świata IBF, WBA i WBO Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO) przed jego walką z Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO), która czeka nas 12 grudnia. Na tej samej gali dojdzie również m.in. do walki Martin Bakole vs Siergiej Kuzmin. Clarke przedstawia swoją opinię na temat wymienionych starć.

JOSHUA vs PULEW: MOCNA EKIPA SPARINGPARTNERÓW ANGLIKA >>>

- Od czasu pierwszej walki z Andym Ruizem Juniorem, Anthony Joshua mocno się rozwinął. Jest teraz bardziej kompletnym zawodnikiem niż kiedyś. W walce z Kubratem Pulewem zobaczymy bardziej dynamicznego, nowego w pewnym sensie Joshuę. Pulew to poważny zawodnik, przegrał tylko z Kliczką. Lekceważyłem podobnie jak wielu ludzi Ruiza, teraz nie lekceważę Pulewa. Joshua jest jednak w świetnej formie zarówno fizycznej, jak i mentalnej - powiedział Clarke.

- Na gali AJ'a dojdzie też do walki Kuzmina z Bakole. Znam obu z ringu, Martina lepiej, bo sparuję z nim regularnie. To naprawdę topowy prospekt, ma bardzo duży repertuar ciosów i dobrze się porusza. Jeżeli będzie miał wszystko poukładane w głowie, może wygrać z każdym - dodał Brytyjczyk i przeszedł do swoich planów.

- W pewnym momencie byłem już gotowy na podpisanie zawodowego kontraktu, ale ostatecznie zdecydowałem się dokończyć to, o czym marzyłem i do czego dążyłem. Moim celem jest złoty medal igrzysk w Tokio. A kiedy już przejdę na zawodowstwo, będę uczył się nowego stylu boksowania bardzo szybko i wkrótce będę gotowy na duże rzeczy. Wiem, do czego jestem zdolny, nie obawiam się w ringu nikogo - podsumował temat reprezentant Wielkiej Brytanii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.