MIKE TYSON vs ROY JONES JR: ŚWIETNA SPRZEDAŻ PPV

54-letni Mike Tyson i 51-letni Roy Jones Jr najpierw pozytywnie zaskoczyli swoją postawą w ringu, a teraz zaskakującymi wynikami pay-per-view. Jak widać kibice wciąż chcą oglądać "dziadków" w akcji.

Na dokładne dane jeszcze poczekamy, lecz wyniki sprzedaży przekroczyły milion. Usługa PPV kosztowała $49.99. Na pewno jednak został przekroczony milion.

Szacowana liczba sprzedanych PPV na ten moment wynosi około 1,2 miliona, ale po zliczeniu wszystkich danych ta liczba może jeszcze wzrosnąć. Oczywiście chodzi o PPV tylko w USA. Dojdą do tego jeszcze wpływy z transmisji z innych krajów.

Przypomnijmy, że lutowy rewanż Tysona Fury'ego z Deontayem Wilderem, czyli dwóch z trzech najlepszych obecnie zawodników wagi ciężkiej, "sprzedał" 850 tysięcy PPV, co już uznano za wielki sukces.

Na walkę z "Żelaznym Mike'em" ochotę mają jego dawni pogromcy z lat 90. - Evander Holyfield a nawet James "Buster" Douglas. Ciekawe, czy ten projekt przyjmie się na dłużej?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 02-12-2020 10:45:29 
kolejny dowód na postępujące zidiocenie społeczeństwa, które coraz bardziej będzie chciało oglądać "różne takie dziwactwa". Teraz gówno wystarczy dobrze opakować, nadać mu miano profesjonalizmu i czekać aż zaczną spływać miliony
 Autor komentarza: Furmi
Data: 02-12-2020 11:36:31 
Trochę się zgadzam. Ale pamiętaj, że ludzie lubią żyć wspomnieniami. Mnie ten wynik nie dziwi, choć spodziewam się, że poza walką z Holyfieldem kolejne walki sprzedadzą się dużo gorzej.
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 02-12-2020 13:29:15 
Furmi
wszystko zależy jakie zestawienia zrobią bo Bowa czy Gołoty jako przeciwnika Tysona nie wykupi dużo ludzi (Bowe to wrak a Andrzej już 10 lat temu prezentował się słabo), ale wbrew pozorom można się postarać i zrobić coś porządnego co sprzeda się jeszcze lepiej niż sobotnia gala, np Tyson-starszy Kliczko, Tyson -Hollyfield, Tyson - Lewis, można namówić Brigssa, do tego na undercardzie np De la Hoya i znów wykręciliby sprzedaż
 Autor komentarza: puncher48
Data: 02-12-2020 14:40:06 
Idiokracja postępująca, tak to się fachowa nazywa, z drugiej strony faktycznie występuje galopujące starzenia społeczeństwa przynajmniej na naszym kontynencie,więc zapaleni fani z sentymentem wracają do czasów panowania tychże gladiatorów.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 02-12-2020 15:08:31 
Ja tam daleki jestem od krytyki, bo gdyby tak oceniać co jest wartościowe w życiu a co się sprzedaje, to musiałbym mieć pretensje, że Robert Lewandowski zarabia więcej niż noblista z jakiejś ważnej dziedziny nauki. Trzeba się z tym pogodzić, że świat jest tak skonstruowany i wcale nie zidiociał, bo już był idiotyczny pod tym względem, tylko coraz łatwiejszy dostęp do rozrywek i informacji to stare zjawisko uwypukla.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 02-12-2020 16:05:48 
100 lat temu ludzie placili za oglądanie baby z brodą, dzisiaj za walki emerytów, youtuberów i wiele innych freakow (rosyjskie czy azjatyckie gale gdzie bija sie 12- letnie dziewczynki, 50kg zawodniczka mma z 250kg vlogerem, walki ludzi ze zwierzętami i wiele wiele innych pojebanych akcji).

Ludzie (jakaś część oczywiście) od zawsze jara się dziwactwami i rywalizacją. Obecnie mają 2 w 1 i nie ma co się dziwić, że kupują taki szit.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 02-12-2020 17:53:54 
Jeżeli walki dziadków to tylko Lewis vs Vitek i to na normalnych zasadach .
Walka Tysona z Royem pokazała niemoc .Po kilku rundach widać było że idzie ładny remis.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.