CRAWFORD: SPENCE vs GARCIA TO WALKA 50 NA 50

Jeden z najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe Terence Crawford (37-0, 28 KO) nie ustaje w komentowaniu swoich rywali z kategorii półśredniej. Podczas transmisji na żywo za pomocą aplikacji Instagram ocenił on szanse w sobotniej walce Errola Spence’a Juniora (26-0, 21 KO) z Dannym Garcią (36-2, 21 KO).

Według pochodzącego z Omahy pięściarza, szanse w tym pojedynku rozkładają się mniej więcej po równo. – Obecnie stawiam na Spence’a, ale jednocześnie nie wiem.. Znam Garcię osobiście i odkąd byliśmy mali, pamiętam, że w obliczu wyzwania za każdym razem stawał na wysokości zadania. Trudno mi zatem postawić przeciwko niemu, dlatego mówię, że jest to walka 50 na 50. Widziałem to 60 do 40 na korzyść Spence’a, ale coraz częściej wracam myślami do Danny’ego Garcii, którego znam, kiedy jest zmotywowany, stoi pod ścianą i ma coś do udowodnienia, wtedy zawsze stawał na wysokości zadania – powiedział popularny ''Bud''.

Crawford nie omieszkał także przypomnieć o swojej chęci do walki ze Spencem. – Naprawdę chciałbym walczyć z Errolem, po prostu, żeby uciszyć innych i zobaczyć, co będą mieli do powiedzenia po walce. Wiem, że byłoby wiele wymówek i chorągiewek, zmieniających zdanie – to byłoby dzikie – dodał panujący mistrz WBO w wadze półśredniej.

Jak zapewnia Crawford, nie żywi jednak do Spence’a Juniora jakiejkolwiek urazy i jedyne co ich dzieli to sport. – Lubię Errola, nie mam z nim najmniejszego problemu. Chodzi mi o to, że jesteśmy w tej samej dywizji, to biznes. On myśli, że jest numerem jeden, ja myślę podobnie i ta kwestia powoduje spór. Ktoś musi być numerem jeden. Nie możemy twierdzić, że jesteśmy najlepsi w kategorii półśredniej bez stoczenia ze sobą walki – zakończył ''Bud''.  

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 02-12-2020 14:45:53 
Nie zgodzę się,jedyną niewiadomą jest kwestia formy Spence'a po incydencie drogowym, jeżeli nie dostał trwałego uszczerbku na zdrowiu,ewentualnie psychice, to Dany polegnie, bo choć jest bardzo dobry, to jednak zbyt słaby na topową elitę.
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 02-12-2020 15:28:37 
puncher48 dobrze to podsumowałeś.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 03-12-2020 08:59:40 
Dla mnie wyraźnym faworytem Spence'a/ Poiwnien wysoko wygrac na pkt..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.