RIABIŃSKI: DECYZJA W SPRAWIE WALKI POWIETKINA JUŻ NIEDŁUGO

Aleksander Powietkin (36-2-1, 25 KO) dochodzi do zdrowia po zarażeniu koronawirusem, którego doznał na początku listopada. Jak się dowiedzieliśmy, Rosjanin wrócił już na salę treningową i rozpoczął lekkie treningi. Andriej Riabiński, promotor ''Saszy'' deklaruje, że niedługo zostanie podjęta decyzja, czy jego podopieczny wejdzie do ringu pod koniec stycznia, by zmierzyć się z Dillianem Whyte’em (27-2, 18 KO).

- Aleksander czuje się dobrze i powoli wkracza w proces treningowy, ale nie na pełnych obrotach. Wkrótce będziemy musieli zdecydować, czy walka z Whytem będzie miała miejsce pod koniec stycznia, pytanie czy damy radę zdążyć na ten termin z przygotowaniami – powiedział promotor tymczasowego mistrza świata WBC w kategorii ciężkiej.

Przypomnijmy, że w pierwszej walce, która odbyła się w sierpniu bieżącego roku, Powietkin znokautował Brytyjczyka znakomitym lewym podbródkowym w piątej rundzie. Rewanż, który pierwotnie zaplanowany był na 21 listopada, został przełożony na hospitalizację Rosjanina, z powodu wykrycia w jego organizmie wirusa COVID-19.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 02-12-2020 14:42:16 
Napięcie jak w Big Brotherze,gdy wielki brat decyduje,kogo wy...rdoli z domku:)
 Autor komentarza: BOXER
Data: 02-12-2020 17:49:04 
Walka niepotrzebna dla Saszy .Prawie pewne KO od White'a a szkoda żeby tak skończył.
 Autor komentarza: tomekzzar
Data: 02-12-2020 19:06:25 
Autor komentarza: BOXER
rozumiem że to żart lub marna prowokacja,Powietkin ma dostać za walkę podobno 6 baniek,pomijając aspekt finansowy to uważam że Rosjanin znokautuje po raz drugi Whitea
 Autor komentarza: Piesel
Data: 02-12-2020 23:33:53 
Nie wiecie najważniejszego. Była klauzula rewanżu
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.