Archiwum wiadomości z dnia: 2020-10-10

 
WYNIKI OSŁABIONEJ KADRY POLSKI NA TURNIEJU GRAND PRIX W ZAGRZEBIU

Prowadzona przez wracającego do funkcji trenera kadry po sześciu latach Walerego Korniłowa (następcę Iwana Juszczenki) reprezentacja Polski w boksie wystartowała w swoim pierwszym turnieju od czasu marcowych kwalifikacji olimpijskich w Londynie. W pięcioosobowym składzie (Mateusz Polski, Łukasz Zyguła, Bartosz Gołębiewski, Damian Adamiec i Tomasz Niedźwiecki) pojawiliśmy się na turnieju Grand Prix w Zagrzebiu.
EMANUEL NAVARRETE MISTRZEM ŚWIATA WBO WAGI PIÓRKOWEJ

W pojedynku wieczoru wczorajszej gali Top Rank w Las Vegas Meksykanin Emanuel Navarrete (32-1, 27 KO) pokonał jednogłośnie na punkty reprezentującego USA Rubena Villę (18-1, 5 KO) i zdobył wakujący tytuł mistrza świata WBO wagi piórkowej, dodając tym samym do swojej kolekcji pas mistrzowski drugiej kategorii wagowej.


OGRÓD FURMANA (4): WALKA ŁOMACZENKO vs LOPEZ

Już za tydzień mega walka na szczycie wagi lekkiej pomiędzy Wasylem Łomaczenką (14-1, 10 KO) a Teofimo Lopezem (15-0, 12 KO). Zwycięzca zostanie ogłoszony bezdyskusyjnym mistrzem świata. I właśnie tej walce poświęciliśmy czwarty odcinek naszego cyklicznego programu z cyklu 'Ogród Furmana'. Zapraszamy!