Archiwum wiadomości z dnia: 2020-05-05

 


PIĄTKOWSKA: MISTRZYNI ŚWIATA ZGODZIŁA SIĘ NA WALKĘ ZE MNĄ W USA

Była mistrzyni świata WBC wagi junior średniej, Ewa Piątkowska (13-1, 4 KO) szykuje się do czerwcowego, rewanżowego starcia z Kariną Kopińską (13-32-4, 3 KO) na gali w Konarach, a jeżeli wygra, w tym roku powinna stoczyć pojedynek mistrzowski w USA. O tej walce i wielu innych ciekawych sprawach rozmawiał z 'Tygrysicą' Arkadiusz Hnida z naszego bratniego portalu Sporty-walki.org.WHYTE: RUIZ JR BĘDZIE DRUGIM 'BUSTEREM' DOUGLASEM

- On wciąż generuje zainteresowanie w wadze ciężkiej, ale moim zdaniem okaże się drugim 'Busterem' Douglasem. Raz zachwycił i na tym koniec. Ruiz to drugi Douglas - przekonuje Dillian Whyte (27-1, 18 KO), który nie może wybaczyć Andy'emu Ruizowi Jr (33-2, 22 KO), że ten odrzucił ofertę walki, pomimo iż miał za nią dostać aż 5 milionów dolarów.

KLICZKO O SPARINGACH Z USYKIEM PRZED JEGO WALKĄ Z CHISORĄ

Jeden z najlepszych obecnie bokserów na świecie bez podziału na kategorie, Aleksander Usyk (17-0, 13 KO) szykuje się do walki z Dereckiem Chisorą (32-9, 23 KO), która miała się odbyć 23 maja, lecz z powodu pandemii koronawirusa została przełożona na nieokreślony termin. Tymczasem w przygotowaniach Usykowi pomaga jego legendarny rodak, pozostający w świetnej formie bokserski emeryt - Władimir Kliczko.