PIĄTKOWSKA: MISTRZYNI ŚWIATA ZGODZIŁA SIĘ NA WALKĘ ZE MNĄ W USA

Była mistrzyni świata WBC wagi junior średniej, Ewa Piątkowska (13-1, 4 KO) szykuje się do czerwcowego, rewanżowego starcia z Kariną Kopińską (13-32-4, 3 KO) na gali w Konarach, a jeżeli wygra, w tym roku powinna stoczyć pojedynek mistrzowski w USA. O tej walce i wielu innych ciekawych sprawach rozmawiał z ''Tygrysicą'' Arkadiusz Hnida z naszego bratniego portalu Sporty-walki.org.

O walce z Kariną Kopińską

Połączenie naszych stylów to gwarancja dobrego widowiska. Karina cały cas idzie do przodu, ja z kolei też lubię się bić i nie uciekam. Teraz może być podobnie, zobaczymy, która lepiej odrobi pracę domową (...) 

O walce w USA

Miałam już umówioną walkę w Stanach o mistrzostwo świata. Jestem w kontakcie z menadżerem ze Stanów, nie będę jeszcze wymieniała nazwisk (...), ale przeciwniczka, która ma pas mistrzowski, zgodziła się już na walkę ze mną, czekamy tylko na otwarcie granic. 

O walkach w MMA i starciu z Joanną Jędrzejczyk

Ostatnio skontaktował się ze mną trener Okniński i zaprosił mnie na trening MMA. Powiedziałam, że po walce z Kariną skorzystam z zaproszenia i zobaczymy, czy MMA przypadnie mi do gustu (...) Jestem pewna, że wygrałabym z Joanną Jędrzejczyk w boksie, ale w MMA wygrałaby ona. Problemem byłaby kategoria wagowa naszego pojedynku, różnica rozmiaru byłaby bardzo duża na moją korzyść.

Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu w formie wideo.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: babyfat
Data: 06-05-2020 13:33:28 
I kto to będzie chciał oglądać?! Pierwsza hejterka Bodnickiej (która przynajmniej jest aktywna), królowa kiszenia pasa, w tym roku 36 lat ... Jej już nie ma.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.