Archiwum wiadomości z dnia: 2020-02-05

 KAMIL KUŹDZIEŃ: CHCĘ WALK Z KRAJOWĄ CZOŁÓWKĄ WAGI PÓŁŚREDNIEJ

- Pierwsze walki stoczę w wadze junior średniej, a później chcę boksować z najlepszymi Polakami z kategorii półśredniej  mówi Kamil Kuździeń, nowy nabytek Tymex Boxing Promotion. Wśród zawodowców zadebiutuje 7 marca na gali Tymex Boxing Night 11 w Dzierżoniowie. Podczas tej samej imprezy tytułu mistrzyni świata federacji WBO będzie broniła Ewa Brodnicka.


MARIUSZ WACH: WIDAĆ, ŻE ADAM KOWNACKI JEST BARDZO ZMOTYWOWANY

Mariusz Wach (35-6, 19 KO) pomaga Adamowi Kownackiemu (20-0, 15 KO) w przygotowaniach do walki z Robertem Heleniusem (29-3, 18 KO), która czeka nas 7 marca w Nowym Jorku. Według Mariusza motywacja Adama w obliczu możliwego tegorocznego starcia o pas mistrza świata jest bardzo duża. Krąży również coraz więcej doniesień o kolejnym pojedynku samego Wacha.


TARVER O WALCE FURY vs WILDER II: WYGRA TEN, KTO ZARYZYKUJE

Były mistrz świata Antonio Tarver nigdy nie unikał ryzyka i twierdzi, że w walce Tyson Fury vs Deontay Wilder II (22 lutego w Las Vegas) górą będzie ten, kto ryzyko podejmie. Według Tarvera nokaut na Wilderze jest jak najbardziej możliwy, ale wszystko zależy od podejścia Fury'ego. Dawny czempion jest również pod wrażeniem współczesnej wagi ciężkiej i wysoko ocenia jej wartość historyczną.