Archiwum wiadomości z dnia: 2020-02-02

 WIDEO: YORDENIS UGAS ZDOMINOWAŁ MIKE'A DALLASA JUNIORA

We wczorajszej walce wieczoru gali PBC w Biloxi mocny kubański weteran wagi półśredniej - Yordenis Ugas (25-4, 12 KO) od początku dominował w starciu z Mike'em Dallasem Juniorem (23-4-2, 11 KO). Kombinacje ciosów z obu rąk w połączeniu z przewagą szybkości i siły sprawiły, że Dallas Jr nie wyszedł do ósmej rundy i Ugas świętował drugie kolejne zwycięstwo od czasu kontrowersyjnej porażki w walce mistrzowskiej z Shawnem Porterem.


DURODOLA PRZED CZASEM

Choć Olanrewaju Durodoli (33-7, 30 KO) w tym roku stuknie czterdziestka, wciąż jest zaliczany do szerokiej czołówki wagi junior ciężkiej. Doświadczony Nigeryjczyk przegrywał z Krzyśkiem Włodarczykiem (PKT 10) oraz Michałem Cieślakiem (TKO 2), lecz wciąż trzeba się z nim liczyć.


MICHAŁ CIEŚLAK: WRÓCĘ STO RAZY SILNIEJSZY, MOGĘ WYGRAĆ Z KAŻDYM!

- Nie powiem, że wrócę silniejszy, bo wrócę sto razy silniejszy i wiem, że z każdym na świecie mogę wygrać - mówi Michał Cieślak (19-1, 13 KO), który po różnych zawirowaniach wrócił dziś do Polski po wyprawie do Kinszasy. Pięściarz z Radomia przegrał w piątek batalię z Ilungą Makabu (27-2, 24 KO) o wakujący pas WBC kategorii cruiser.