Archiwum wiadomości z dnia: 2019-11-01

 YARDE: CANELO POKONA KOWALIOWA

Siergiej Kowaliow (34-3-1, 29 KO) otworzył sobie furtkę do sobotniej walki z Saulem Alvarezem (52-1-2, 35 KO) sierpniowym zwycięstwem przed czasem nad niepokonanym wcześniej Anthonym Yarde'em (18-1, 17 KO). Anglik przekonał się o klasie Rosjanina, ale mimo wszystko stawia na sukces sławnego Canelo.
HEARN: CHISORA MOŻE ZABOKSOWAĆ Z USYKIEM O PAS WBO

Dereck Chisora (32-9, 23 KO) efektownymi wygranymi przed czasem nad Szpilką i Price'em odbudował swoją mocną przed laty pozycję w wadze ciężkiej i być może już wkrótce zaboksuje o tytuł mistrza świata. Promotor Eddie Hearn otwarcie mówi o tym, że Anglik może spotkać się z Aleksandrem Usykiem (17-0, 13 KO) w starciu o wakujący pas federacji WBO.


ANDY RUIZ JR GUBI KILOGRAMY!

Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) zapowiadał, że zamierza zejść z kilogramami przed rewanżem z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO). Nie wszyscy traktowali te zapowiedzi na poważnie, ale najnowsze zdjęcia dobitnie pokazują, że Meksykanin rzeczywiście wyjdzie do ringu dużo lżejszy niż pół roku wcześniej.
XIX MTB im. SZCZEPANA - ZAPOWIEDŹ

Jeszcze można zgłaszać chęć uczestnictwa w turnieju im. Michała Szczepana, by w międzynarodowej obsadzie stoczyć pojedynki. Kibiców zachęcamy do odwiedzenia 9 listopada nowej hali przy ulicy Sportowej w Raszynie. Szczegóły w rozwinięciu.
CANELO I NAGI KOWALIOW W LIMICIE, JUTRO DRUGIE WAŻENIE

Siergiej Kowaliow (34-3-1, 29 KO) i Saul Alvarez (52-1-2) stanęli na wadze przed jutrzejszą walką w Las Vegas, której stawką jest należący do Kowaliowa pas WBO. Rosjanin ważył dziś 176 funtów (jeden funt powyżej limitu wagi półciężkiej), a Meksykanin 174,5 funtów. Kowaliow najpierw ściągnął biżuterię, potem bokserki, w końcu dostał godzinę na zrzucenie wagi i zmieszczenie się w limicie. Po kilku minutach wrócił całkowicie nagi i osiągnął limit.