CHAVEZ JR ZAWIESZONY DO 20 LISTOPADA - WALKA Z JACOBSEM ZAGROŻONA

Walka Daniela Jacobsa (35-3, 29 KO) z Julio Cesarem Chavezem Jr (51-3-1, 33 KO) raczej odpada. Panowie mieli spotkać się 20 grudnia, ale Meksykanin został właśnie tymczasowo zawieszony przez Komisję Sportową Stanu Nevada.

Syn legendarnego "Cesarza" uniknął niezapowiedzianej kontroli, a przecież w przeszłości był już dwukrotnie zawieszony za doping. Ludzie odpowiedzialni za kontrolę szukali bezskutecznie Chaveza Juniora w Wild Card Gym w Hollywood, gdzie miał teoretycznie trenować do walki z Jacobsem. Co ciekawe niedawno promotor Eddie Hearn przebąkiwał coś o możliwym przeniesieniu walki z Las Vegas do Phoenix.

Chavez Jr zostanie przesłuchany przez komisarzy 20 listopada. Jeśli nie wytłumaczy się jak należy, może zostać zawieszony na dłużej. Wcześniej organizatorzy gali zakontraktowali Gabriela Rosado jako ewentualnego zmiennika Chaveza, który w przeszłości nie wywiązywał się z zapisów kontraktowych, choćby na wadze. Kto więc ostatecznie stanie naprzeciw Jacobsa?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 01-11-2019 05:27:30 
Chyba żaden zawodnik boksu zawodowego nie ma tak wylane na swoją karierę jak Chavez jr.
 Autor komentarza: Alexander
Data: 01-11-2019 08:12:04 
Leci na nazwisku ojca. Gdyby nie nazwisko już dawno byłby nikim w tym sporcie za swoje zachowania.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 01-11-2019 11:02:48 
@Alexander

Leciał na nazwisku, zdobył ogromną popularność i tytuł, a teraz odcina kupony. Przypominam, że nawet po walce z Martinezem, w której został zdeklasowany, nadal miał uznanie, bo posłał głupio walczącego Argentyńczyka na deski w ostatniej rundzie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.