Archiwum wiadomości z dnia: 2019-08-26

 


JEŻELI GOŁOWKIN ZDOBĘDZIE PAS, MOŻE ZMIERZYĆ SIĘ Z MURATĄ

Giennadij Gołowkin (39-1-1, 35 KO) domagał się trzeciej walki z Canelo Alvarezem i podobno ma ją zagwarantowaną w kontrakcie z platformą DAZN, ale twardo grający Meksykanin nie chce tego pojedynku i Kazach zmienił plany: 5 października zmierzy się z Siergiejem Derewianczenką (13-1, 10 KO) w starciu wakujący pas IBF wagi średniej, a jeśli wygra, może zmierzyć się z posiadaczem pasa WBA World, mistrzem olimpijskim Ryotą Muratą (15-2, 12 KO).


MISTRZOWSKIE WALKI BRACI INOUE 7 LISTOPADA W SAITAMIE

Bracia Inoue będą mieli okazję nawiązać 7 listopada w Saitamie do mistrzowskich osiągnięć braci Kliczko. Takuma Inoue (13-0, 3 KO) wystąpi tego dnia na finałowej gali turnieju WBSS wagi koguciej i zmierzy się mistrzem WBC tej kategorii, Nordine Oubaalim (16-0, 12 KO). Walką wieczoru jest starcie Naoya Inoue vs Nonito Donaire o pasy WBA i IBF, które posiada Japończyk.HEARN: RUIZ BĘDZIE NAJBEZPIECZNIEJSZĄ OSOBĄ NA PLANECIE

Promotor Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO), Eddie Hearn zapewnia mistrza świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej Andy'ego Ruiza Juniora (33-1, 22 KO), że podczas rewanżowej walki z AJ'em - 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej - będzie całkowicie bezpieczny. Ruiz Jr i jego ludzie zgłaszali ostatnio sporo wątpliwości dotyczących wyboru Arabii Saud. jako miejsca rewanżu.