ME W ALCOBENDAS: DOBRY POCZĄTEK POLEK, CHOĆ JEST PEWIEN NIEDOSYT

Dobry początek mistrzostw Europy w hiszpańskim Alcobendas w wykonaniu polskich bokserek: bilans pierwszych trzech walk to dwa zwycięstwa i jedna porażka. Reprezentacja prowadzona przez Karolinę Michalczuk i trenera Wołodymira Dołhuna może jednak mówić o niedosycie, gdyż pierwszy na tym turnieju medal dla Polki był bardzo blisko.

Mowa tutaj o Agacie Kaczmarskiej (81 kg), która po zażartym boju przegrała wczoraj z Rosjanką Anną Iwanową 1:4. Był to pojedynek ćwierćfinałowy, gdyż właśnie na tym etapie zaczynały rywalizację zawodniczki w tej kategorii wagowej.

Cieszyć mogą się natomiast Natalia Rok (51 kg) i Aneta Rygielska (64 kg). Rok pokonała wczoraj 3:2 Bułgarkę Zlatislawę Chukanową, a we wczorajszej walce Rygielskiej sędziowie byli jednogłośni (5:0), przyznając w pojedynku z Chelsey Heijnen zwycięstwo dobrze dysponowanej Polce.

Rywalką Natalii Rok w ćwierćfinale będzie Białorusinka Julia Apanasowicz, a Rygielska zmierzy się z Ani Howsepjan (Armenia). Obie walki odbędą się w środę, 28 sierpnia. Poniżej przypominamy ''rozkład jazdy'' dla pozostałych naszych reprezentantek.

26 sierpnia - 51 kg: Sandra Drabik vs Wassila Lkhadiri (Francja)

27 sierpnia - 57 kg: Sandra Kruk vs Daria Abramowa (Rosja)

26 sierpnia - 60 kg: Kinga Szlachcic vs Marija Malenica (Chorwacja)

27 sierpnia - 69 kg: Karolina Koszewska vs Sandy Ryan (Anglia)

26 sierpnia - 75 kg: Elżbieta Wójcik vs Davina Michel (Francja)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.