PARKER vs CHISORA NIEMAL NA PEWNO 26 PAŹDZIERNIKA W LONDYNIE

Jak informują źródła nowozelandzkie, walka byłego mistrza świata wagi ciężkiej Josepha Parkera (26-2, 20 KO) z byłym pretendentem do tytułu - Dereckiem Chisorą (31-9, 22 KO) - odbędzie się niemal na pewno 26 października w londyńskiej O2 Arena.

Nowozelandczyk opuścił dzisiaj swoją ojczyznę i udał się do Stanów Zjednoczonych, by rozpocząć obóz przygotowawczy do walki z Brytyjczykiem. W tym tygodniu sporo mówiło się o tym, że konfrontacja Parker vs Chisora znajdzie się w karcie walk gali Joshua vs Ruiz II, która czeka nas 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej. Ostatecznie jednak wygląda na to, że wybrano wcześniejszy, październikowy termin dla pojedynku zawodników, którzy aspirują do starć mistrzowskich. Parker ma zaledwie 27 lat i wciąż dużą przyszłość przed sobą, Chisora to 35-letni weteran, któremu zostało w wielkim boksie dużo mniej czasu.

Przypomnijmy, że w swojej ostatniej, lipcowej walce Brytyjczyk brutalnie znokautował Artura Szpilkę. Parker walczył niecały miesiąć wcześniej z Alexem Leapaiem i pokonał go przed czasem bez większego wysiłku, choć zajęło mu to dziesięć rund.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Champion20
Data: 26-08-2019 17:57:42 
Jeśli Parker się mocno zepnie to powinien wypunktowac Chisore..
 Autor komentarza: MLJ
Data: 26-08-2019 17:59:43 
Parker zastopuje Chisorę pod koniec walki. Za dużo wojen Derecka..
 Autor komentarza: teanshin
Data: 26-08-2019 18:35:04 
Nie można oceniać Chisory przez pryzmat walki ze Szpilkiem, ten facet już sporo przeszedł, jest wciąż niebezpieczny dla większości ale nie da rady Parkerowi. Jeśli Parker wejdzie agresywnie w walkę to szybko się to skończy, jeśli będzie chciał sobie przeboksować dystans to sobie przeboksuje. Chisora niestety nie trzyma ciosu a Parker ma czym wystrzelić.
 Autor komentarza: Zartan
Data: 26-08-2019 20:59:13 
Chisora nie trzyma ciosu... Ja już o tej walce pisałem ale ludzie wypisują brednie więc nie ma co w to dalej brnąć.
 Autor komentarza: Zarco5
Data: 26-08-2019 21:52:50 
Chisora nie trzyma ciosu :D Parker niby ma czym pierdolnac ale jego ostatni rywal jakby o tym nie wiedzial, przyjmowal wszystko i nic sobie z tego nie robil wiec o Chisore jestem spokojny. Ale faworytem napewno nie bedzie
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 27-08-2019 00:46:26 
Że co? Chisora nie trzyma ciosu? Okładał się przez 2 wojny z Whytem, w jednej z nich został czysto i mocno trafiony i tyle, ale pisanie, ze nie trzyma ciosu jest na wyrost, kiedy widzieliscie, zeby Chisora padl na deski i zostal liczony? Poza Whytem, chyba ciezko sobie przypomniec.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.