Archiwum wiadomości z dnia: 2019-07-15

 

ABEL SANCHEZ: CANELO NOKAUTUJE KOWALIOWA CIOSEM NA KORPUS

Wciąż nie wiemy, czy Saul Alvarez (52-1-2, 35 KO) zmierzy się 14 września z Siergiejem Kowaliowem (33-3-1, 28 KO), choć ogłoszono już sierpniową walkę Kowaliow vs Yarde i konfrontacja z Meksykaninem wydaje się w tym momencie niemożliwa. Amerykańscy dziennikarze twierdzą jednak, że Rosjanin nadal jest kandydatem do starcia z Canelo, a na temat tego pojedynku wypowiadają się różni eksperci, w tym słynny trener Abel Sanchez.PERNELL WHITAKER NIE ŻYJE

Bardzo smutne wieści nadeszły kilka godzin temu ze Stanów Zjednoczonych. Pernell Whitaker, prawdziwy geniusz boksu zginął wczoraj w mieście Virginia Beach. Przyczyną śmierci były obrażenia powstałe w wyniku potrącenia przez samochód. Legendarny pięściarz miał 55 lat.

PORUSZAJĄCE POŻEGNANIA Z PERNELLEM WHITAKEREM

Świat boksu okryła dziś żałoba po śmierci jednego z najwspanialszych bokserów w historii - Pernella Whitakera. Oto wybrane, poruszające pożegnania, jakie w mediach społecznościowych umieścili pięściarze i dziennikarze. Wciąż pojawiają się nowe, obok wielkiego smutku łączy je podziw dla genialnych umiejętności zmarłego Mistrza.