Archiwum wiadomości z dnia: 2019-05-31

 
PINDERA: CIEŚLAK POKONA DURODOLĘ I PÓŹNIEJ DOSTANIE TRUDNIEJSZĄ WALKĘ

- Czy Cieślak z tymi umiejętnościami - z tym, co ma w sobie w ogóle - będzie mistrzem świata? Nie wiem. Natomiast jest na drodze, którą będzie szedł. I sądzę, że Durodolę pokona, a później dostanie jeszcze trudniejszą walkę - mówi o przyszłości Michała Cieślaka (18-0, 12 KO) w rozmowie z BOKSER.ORG uznany dziennikarz Janusz Pindera. Radomianin jutro wystąpi podczas gali w Pruszkowie i skrzyżuje rękawice Olanrewaju Durodolą (29-6, 27 KO).


ARUM O HEARNIE: C*UJA WIE O PROMOWANIU BOKSU W USA

Legendarny Bob Arum skończy w grudniu tego roku 88 lat, ale energii mu nie brakuje. Współpracujący z telewizją ESPN szef grupy Top Rank ostro atakuje brytyjskiego rywala, Eddie'ego Hearna - współpracującego z platformą DAZN, która jutro pokaże hitową galę Anthony Joshua vs Andy Ruiz Jr w Nowym Jorku.
CIEŚLAK PRZED DURODOLĄ: WALKA O PAS? BĘDĘ DO TEGO DĄŻYŁ!

Jeśli Olanrewaju Durodola (29-6, 27 KO) jutro na gali w Pruszkowie przegra i wróci do domu na tarczy, przed zwycięskim Michałem Cieślakiem (18-0, 12 KO) mogą otworzyć się wtedy wrota do jeszcze większych walk. Rankingi stoją otworem przed radomianinem, przed którym być może najważniejsze momenty w jego dotychczasowej karierze. Zakusy na walkę o mistrzostwo świata są coraz większe, choć - jak przekonuje sam Cieślak - najważniejsza dla niego jest teraz walka z Nigeryjczykiem Durodolą. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Cezarego Kolasy z Michałem Cieślakiem po oficjalnej ceremoni ważenia przed jutrzejszą galą Babilon Promotion w Pruszkowie.

GALA JOSHUA vs RUIZ W NOWYM JORKU: WYNIKI WAŻENIA

Za nami ważenie przed wielką galą w Nowym Jorku, która czeka nas już jutro. W walce wieczoru starcie o pasy wagi IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej - Anthony Joshua vs Andy Ruiz Junior. Bardzo ciekawie zapowiadają się również pozostałe walki, zobaczymy m.in. mistrzowskie starcie Calluma Smitha i unifikacyjną walkę kobiet - Katie Taylor vs Delfine Persoon.

SZYBKA DEMOLKA MICHAŁA CIEŚLAKA W PRUSZKOWIE

W zakończonej przed kilkunastoma minutami walce wieczoru gali Babilon Fight Night 1 w Pruszkowie Michał Cieślak (19-0, 13 KO) zdemolował w drugiej rundzie Olanrewaju Durodolę (29-7, 27 KO) i zdobył pas międzynarodowego mistrza Polski w wadze junior ciężkiej. Polski pięściarz nie dał absolutnie żadnych szans swojemu rywalowi.