PINDERA: CIEŚLAK POKONA DURODOLĘ I PÓŹNIEJ DOSTANIE TRUDNIEJSZĄ WALKĘ

- Czy Cieślak z tymi umiejętnościami - z tym, co ma w sobie w ogóle - będzie mistrzem świata? Nie wiem. Natomiast jest na drodze, którą będzie szedł. I sądzę, że Durodolę pokona, a później dostanie jeszcze trudniejszą walkę - mówi o przyszłości Michała Cieślaka (18-0, 12 KO) w rozmowie z BOKSER.ORG uznany dziennikarz Janusz Pindera. Radomianin jutro wystąpi podczas gali w Pruszkowie i skrzyżuje rękawice Olanrewaju Durodolą (29-6, 27 KO).

To pierwsza część obszernej rozmowy z redaktorem Pinderą. W kolejnych odsłonach znalazł się temat przyszłości Adama Kownackiego, walki Krzysztofa Głowackiego z Mairisem Briedisem oraz potencjalnej starcia Artura Szpiki z Dereckiem Chisorą. Zapytaliśmy Janusza Pinderę, czy nie uważa, że obecna sytuacja "Baby Face'a" może przypominać tę sprzed dziewięciu lat, gdy Tomasz Adamek pokonał Chrisa Arreolę na HBO i nieoficjalnie zapewnił sobie walkę o mistrzowski pas. Kolejne części wywiadu już na dniach na naszym portalu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

Urodzony w 1996r., na portalu zadebiutował w połowie 2011 roku. Twórca m.in. autorskiego cyklu wywiadów "Niedziela w ringu" i znajdujących się w nim długich, obszernych rozmów z pięściarzami i ludźmi z bokserskiego środowiska. Autor artykułów oraz wielu informacji własnych.

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.