Archiwum wiadomości z dnia: 2018-06-10

 


CRAWFORD DEMOLOWAŁ HORNA, AŻ SĘDZIA PRZERWAŁ WALKĘ

Terence Crawford (33-0, 24 KO) to obok Wasyla Łomaczenki chyba największy artysta ringów zawodowych. Po zdobyciu mistrzostwa świata wagi lekkiej i zunifikowaniu czterech pasów w super lekkiej, przed momentem porozbijał on bezradnego Jeffa Horna (18-1-1, 12 KO), odbierając mu tytuł mistrza świata dywizji półśredniej federacji WBO.
FURY WRÓCI JUŻ W SIERPNIU: BĘDĘ LEPIEJ PRZYGOTOWANY NIŻ TERAZ!

- W poniedziałek zamelduję się już na sali treningowej - powiedział po udanym powrocie Tyson Fury (26-0, 19 KO), który w cztery rundy wystarczająco zniechęcił Seferi Seferego do kontynuowania potyczki. Promujący byłego mistrza świata wszechwag Frank Warren zapowiedział, że ten wróci prawdopodobnie już w sierpniu podczas gali w Belfaście z udziałem Carla Framptona.

TYSON FURY WRÓCIŁ I ZASTOPOWAŁ SEFEREGO

Kibice czekali ponad trzydzieści miesięcy na jego kolejną walkę. Ciężka depresja, kłopoty używkami i ponad pięćdziesiąt kilogramów nadwagi. W pewnym momencie wydawało się, że to już koniec kariery, ale Tyson Fury (26-0, 19 KO) wrócił dziś do gry, mierząc się z Seferem Seferim (23-2, 21 KO). I pewnie wygrał, choć wynik tak naprawdę było sprawą oczywistą od samego początku.NA ŻYWO: XXXIII WARSZAWSKA GRANDA

Nadeszła kolejna Granda - 'Warszawska Granda na pięści' w Legia Fight Club. Zapraszamy do obejrzenia relacji, a wszystkich tych którzy chcą poczuć dobry sportowy klimat to jest dobry czas aby dotrzeć na Łazienkowską 6a, gdzie czekają na was 33 pojedynki zawodników w trzech grupach umiejętności i zaawansowania. Emocje gwarantowane. Zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.


BELLEW: ZNOKAUTUJĘ FURY'EGO - WALKA POD KONIEC ROKU?

Tony Bellew (30-2-1, 20 KO) już nie pierwszy raz rzuca rękawicę w stronę Tysona Fury'ego (26-0, 19 KO). Były mistrz świata wagi ciężkiej w sobotni wieczór zastopował Sefera Seferego po czterech rundach, a zaraz potem w mediach społecznościowych zaczepił go właśnie bombardier z Liverpoolu, który w ostatnich dwóch walkach wygrywał przed czasem z samym Davidem Haye'em.