HORNOWI ZAŁOŻONO 26 SZWÓW PO PORAŻCE Z CRAWFORDEM

Lekarz założył Jeffowi Hornowi (18-1-1, 12 KO), byłemu już mistrzowi WBO w wadze półśredniej, 26 szwów po przegranej walce z Terence'em Crawfordem (33-0, 24 KO).

Australijczyk przegrał z Amerykaninem w dziewiątej rundzie. Pojedynek został przerwany przez sędziego.

- Uważam, że przerwanie było trochę zbyt wczesne. Jeff był bardziej zraniony w walce z Mannym Pacquiao. Wiele rund było wyrównanych. Chcieliśmy zaatakować w końcówce, mocno podkręcić tempo w ostatnich dwóch albo trzech rundach, ale nie mieliśmy okazji - powiedział Glenn Rushton, szkoleniowiec Horna.

- Ciężko było go trafić, ciągle mnie zwodził. To klasowy zawodnik, który po prostu świetnie zaboksował - oznajmił z kolei sam pięściarz.

Horna skrytykował po walce Teddy Atlas, amerykański trener i ekspert telewizyjny, który w lipcu ubiegłego roku bardzo negatywnie wypowiadał się o pracy sędziów punktowych, którzy przyznali zwycięstwo Australijczykowi w walce z Mannym Pacquiao.

- To było jak wyścig volkswagena z ferrari, przy czym gość prowadzący volkswagena był dodatkowo złym kierowcą. Za szeroko bierze zakręty i wjeżdża w ściany. Tak się nie wygra wyścigu - skomentował.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 10-06-2018 11:30:00 
Gdzie te wyrównane rundy? przecież to była deklasacja.
 Autor komentarza: Sugar78
Data: 10-06-2018 12:02:15 
Chce tylko powiedziec ze sledze wypowiedzi tego trenera Horna od jakiegos czasu i wyrasta mi on na czolowego glupka w tym biznesie Raz ze obrazal Crawforda nazywaja ksiezniczka co wiadomo bylo odbiej sie na jego podopiecznego Powinien sie sam zastanowic nad rzuceniem recznika kiedy jego chlopak tracil zdrowie w ringu Trzy sluchalem jego uwag w narozniku i teraz to co opowiada - mitoman i to taki grozny bo naraza zdrowie innych
Oby mniej takich "trenerow" w boksie


Horn do MMA, mowie powaznie
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 10-06-2018 16:25:09 
,,Uważam, że przerwanie było trochę zbyt wczesne,, Horn powinien zwolnic trenera zanim zostanie warzywem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.