Archiwum wiadomości z dnia: 2018-05-16

 


ALEJA RÓŻ PRZESIĄKNIE BOKSEM

Sympatycy pięściarstwa w wykonaniu amatorów, będą mieć szansę na ciekawe pojedynki 26 maja w Dąbrowie Górniczej, gdzie w ramach akcji 'Promocja Dąbrowskiego Boksu' zobaczymy pokaz umiejętności w wykonaniu zawodników wszystkich kategorii wiekowych: młodzik, kadet, junior i senior. Informacje w rozwinięciu.

XXXXII HISTORYCZNY MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ - ZAPOWIEDŹ

Niegdyś największy na Śląsku, międzynarodowy turniej o 'Czarne Diamenty' po zmianie lokalizacji odzyskuje dawny blask. Na kolejną czterdziestą drugą edycję zapraszamy już na początku czerwca. Gwoli przypomnienia - dekadę temu zwyciężał tam znany kibicom - obecny Olimpijczyk - Hamza Touba, a także Rogowski, Sielawa, Łaszczyk, Kot. Szczegóły w rozwinięciu.


MIĘDZYNARODOWY PUCHAR KARPAT - DRUGA EDYCJA

Przeżyjcie razem z nami to jak odradza się dyscyplina w zapominam w sukcesy okręgu. Bądźcie świadkami historycznych chwil i przyjedźcie na halę lub zasiądźcie przed telewizorami i laptopami ponieważ rusza druga edycja cyklicznego Międzynarodowego Pucharu Karpat, na którym zobaczymy prócz zawodników z Polski także reprezentantów zza naszej południowej granicy. Szczegóły w rozwinięciu.JAIME MUNGUIA MUSI WALCZYĆ Z LIAMEM SMITHEM

Jaime Munguia (29-0, 25 KO) w sobotnią noc zdemolował Sadama Alego (26-2, 14 KO), odbierając mu tytuł mistrza świata wagi junior średniej federacji WBO. Teoretycznie w kontrakcie był zapis rewanżu, bo przecież to była dobrowolna obrona, ale wygląda na to, że nowym champion zostanie zmuszony do starcia z Liamem Smithem (26-1-1, 14 KO).