FURY DO JOSHUY I WILDERA: ZRÓBCIE TĘ WALKĘ!

Redakcja, fighthype.com

2018-05-16

Tak jak kibice boksu na całym świecie, Tyson Fury (25-0, 18 KO) z niecierpliwością czeka na wielki pojedynek unifikacyjny w wadze ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO) a Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO).

- Powinni się zmierzyć dla kibiców. Jest dużo pieniędzy do zarobienia, obaj staną się bogaci. Zwycięzca mógłby potem zaboksować ze mną. To dobra walka, z chęcią ją obejrzę. Myślę, że kibice są podekscytowani, dajcie im więc to, czego chcą, zróbcie tę walkę! Możecie być chciwi i przeciągać to w nieskończoność, ale ktoś musi stracić swoje 0 w rekordzie. Nie możecie być tacy jak ja, nie do pokonania - oznajmił 29-latek.

Negocjacje w sprawie potyczki Joshua-Wilder cały czas trwają. Promotor Aleksandra Powietkina (34-1, 24 KO) zasugerował w tym tygodniu, że to Rosjanin będzie kolejnym rywalem Anglika, jednak Joshua otwarcie przyznał, że ta walka go nie interesuje.

Nieaktywny od listopada 2015 roku Fury wróci na ring 9 czerwca na ringu w Manchesterze. Jego rywal nie jest jeszcze znany.