Archiwum wiadomości z dnia: 2018-01-21

 

KOWNACKI: WALKA TRUDNIEJSZA NIŻ POWINNA BYĆ

Adam Kownacki (17-0, 14 KO) miał od początku pod górkę. Już w pierwszej rundzie Iago Kiladze (26-2, 18 KO) złamał mu nos, więc Polak walczył nie tylko z nim, ale również bólem i własnymi słabościami. Wygrał efektownie przed czasem, lecz mimo wszystko nie był do końca zadowolony ze swojej postawy.
(NIE)ZAPOMNIANY WOJOWNIK

W 1997 roku kickbokser Marek Piotrowski otrzymał opiewającą na 250 tys. dolarów ofertę walki o mistrzostwo świata IBF wagi półciężkiej z Reggie Johnsonem. Ówczesny trener Piotr Pożyczka zdawał sobie sprawę z postępujących problemów zdrowotnych podopiecznego i przekonał go do zakończenia kariery. Ale Marek nadal walczy - o każdy krok i każde wypowiedziane słowo. Niesie swój krzyż.


SPENCE JR: THURMAN CIĄGLE MNIE UNIKA, ZRÓBMY TO W KOŃCU!

- Teraz chcę walki z Keithem Thurmanem. Ja mam jeden pas, on dwa kolejne, ale co najważniejsze, obaj mamy duże nazwiska w świecie boksu. Łatwo będzie zorganizować nasz pojedynek i nie ukrywam, że liczę na to - stwierdził po pierwszej udanej obronie tytułu mistrza świata wagi półśredniej federacji IBF znakomicie przygotowany Errol Spence Jr (23-0, 20 KO).