JOYCE JUŻ W TRZECIEJ WALCE CHCIAŁ BOKSOWAĆ Z CHISORĄ

Joe Joyce (1-0, 1 KO), wicemistrz olimpijski w wadze super ciężkiej, już w trzeciej zawodowej walce chciał się zmierzyć z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Dereckiem Chisorą (27-8, 19 KO).

32-letni Anglik zadebiutował wśród zawodowców w październiku ubiegłego roku. Drugi pojedynek stoczy 16 lutego, a trzeci 5 maja na gali Bellew-Haye. To właśnie podczas tych zawodów miał nadzieję zaboksować z Chisorą. Weteran otrzymał ponoć ofertę od obozu Joyce'a, ale nie jest zainteresowany. W swoim ostatnim występie, który miał miejsce w listopadzie, Chisora przegrał z Agitem Kabayelem i będzie prawdopodobnie chciał stoczyć walkę z mniej wymagającym rywalem, zanim przystąpi do potyczki z kimś takim jak Joyce.

Podczas igrzysk w Rio de Janeiro w 2016 roku Joyce wygrał trzy walki i dopiero w finale nieznacznie uległ Tony'emu Yoce. Promotorzy Anglika od początku podkreślają, że będą go odważnie prowadzić na zawodowstwie. Jednym z głównych na tę chwilę celów Anglika jest rewanż z 25-letnim Yoką, który także boksuje już wśród profesjonalistów. W trzech dotychczasowych walkach odniósł trzy zwycięstwa, w tym dwa przez nokaut.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Gnidastepowa
Data: 22-01-2018 01:13:16 
Brawa za odwagę. Chisora to już nie ten gość, co kiedyś ale to dalej stary cwaniak. Gdyby poszła zła krew potrafiłby się zmobilizować do dobrej walki. Co do Joyce ciekawi mnie, co z niego wyrośnie.
 Autor komentarza: Turuu7
Data: 22-01-2018 05:28:14 
Pozno przeszedl na zawodowstwo a umiejetnosci ma, dlatego tak mu sie spieszy. Niema czasu na obijanie bumow odrazu ktos znany w rekordzie i beda lepsze walki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.