Archiwum wiadomości z dnia: 2017-12-09

 
BEST I FACED: MIGUEL COTTO

Niespodziewaną porażką w minioną sobotę zakończyła się piękna kariera Miguela Cotto (41-6, 33 KO), mistrza świata czterech kategorii - od super lekkiej, aż po średnią. Z tej okazji magazyn The Ring przeprowadził sondę Best I Faced, w której Portorykańczyk wspomina najlepszych, z jakimi miał do czynienia w ringu.


WIDEO: PASCAL ZASTOPOWAŁ NIEPOKONANEGO ELBIALEGO

Jean Pascal (32-5-1, 19 KO) zapowiadał przed tym pojedynkiem, że dziś w nocy zakończy swoją karierę. Zadanie miał trudne, bo naprzeciw niego stanął niepokonany dotąd Ahmed Elbiali (16-1, 13 KO). Początkowo Egipcjanin nawet przeważał, ale były mistrz świata wagi półciężkiej zakończył potyczkę na swoją korzyść. I to przed czasem. Poniżej wideo.


NA ŻYWO: VI MPK JAROSŁAW 2017

Przed Państwem finałowa edycja Międzynarodowego Pucharu Karpat na rok 2017. Niepodważalna skuteczność rozwojowa dyscypliny poprzez cykliczne turnieje jest dostrzegalna nawet dla niedoświadczonego kibica. Zestawienie walk w rozwinięciu.WIDEO: ŁOMACZENKO I RIGONDEAUX W LIMICIE!

Wasyl Łomaczenko (9-1, 7 KO) i Guillermo Rigondeaux (17-0, 11 KO) bez problemu uzyskali wymagany limit kategorii super piórkowej wynoszący 130 funtów, czyli blisko 59 kilogramów. Broniący pasa WBO Ukrainiec zanotował 129 funtów, zaś Kubańczyk 128,4. Poniżej wideo z ważenia, a w rozwinięciu wyniki z dzisiejszej ceremonii jeśli chodzi o pozostałe walki.STARCIE DWÓCH ARCYMISTRZÓW!

Już dziś w nocy w nowojorskiej hali Madison Square Garden Theater odbędzie się jeden z najbardziej wyczekiwanych pojedynków ostatnich lat. Po raz pierwszy w historii naprzeciw siebie staną w ringu dwaj podwójni mistrzowie olimpijscy i aktualni zawodowi mistrzowie świata, czyli fenomenalni Wasyl Łomaczenko (9-1, 7 KO) i Guillermo Rigondeaux (17-0, 11 KO)!
DeGALE I TRUAX W LIMICIE (WIDEO)

Zarówno broniący tytułu mistrza świata federacji IBF James DeGale (23-1-1, 14 KO), jak i pretendujący do niego Caleb Truax (28-3-2, 18 KO), zmieścili się w wymaganym limicie kategorii super średniej wynoszącym 168 funtów, czyli 76,2 kilograma.


WIDEO: LUIS ORTIZ NOKAUTUJE! TERAZ WALKA Z WILDEREM!?

Luis Ortiz (28-0, 24 KO) jak na 'King Konga' przystało szybko i brutalnie znokautował Daniela Martza (16-6-1, 13 KO) na początku drugiej rundy. Potem wymienił kilka 'uprzejmości' z goszczącym na tej gali Deontayem Wilderem (39-0, 38 KO), mistrzem świata wagi ciężkiej federacji WBC. Szykuje się nam hit w krainie olbrzymów? Poniżej skrót tej i tak krótkiej walki.