Archiwum wiadomości z dnia: 2017-06-22

 


SZPILKA: KOWNACKI MÓWIŁ BRZYDKIE RZECZY, WIĘC MUSZĘ SKOPAĆ MU DUPĘ

Kiedy Artur Szpilka (20-2, 15 KO) wyjdzie do ringu i stanie naprzeciw Adama Kownackiego (15-0, 12 KO), będzie to dla niego powrót po półtorarocznej przerwie i ciężkim nokaucie z rąk Deontaya Wildera. Teraz będzie chciał z przytupem wznowić swoją karierę, a ewentualna wygrana nad niepokonanym rodakiem byłaby pierwszym krokiem w drodze powrotnej do czołówki wagi ciężkiej.


WIDEO: MUSLIM GADŻIMAGOMEDOW vs PETER MULLENBERG (-81kg)

Muslim Gadżimagomedow (-81kg) olśnił polskich kibiców w 2015 roku, sięgając po złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy w wadze półciężkiej. Teraz jest już w półfinale 42. Mistrzostw Europy Seniorów, pokonując po drodze cenionego Petera Mullenberga z Holandii. Zobaczcie znakomitego i wciąż młodziutkiego Rosjanina w akcji.


WIDEO: JOSEPH WARD vs MATUS STRNISKO (-81kg)

Joseph Ward (-81kg) to wielka gwiazda ringów olimpijskich. Najpierw zdominował kategorie młodzieżowe, zdobywając złoto Mistrzostw Świata juniorów i właśnie młodzieżowców. W gronie seniorów zdobył już brąz (2013) i srebro (2015) Mistrzostw Świata, a w 2011 oraz 2015 roku sięgnął po złoto Mistrzostw Europy. Na ringu w Charkowie broni tytułu mistrza Europy sprzed dwóch lat i jest już w półfinale, w którym zmierzy się z reprezentantem Włoch. Po drodze do półfinału pokonał między innymi Matusa Strniskę, a my teraz prezentujemy Wam nagranie z tej potyczki.
HUGHIE FURY WRACA 8 LIPCA

Hughie Fury (20-0, 10 KO) z sobie tylko znanych powodów zrezygnował z walki o mistrzostwo świata wagi ciężkiej federacji WBO. Na moment zrobiło się o nim cicho, ale wkrótce znów zobaczymy go między linami.WILDER CHCE 7 MILIONÓW FUNTÓW ZA WALKĘ Z WHYTE'EM

Kilka dni temu promotor Eddie Hearn wyjawił, że wysłał bardzo korzystną ofertę walki do Deontaya Wildera (38-0, 37 KO). "Brązowy Bombardier" miałby przyjechać do Wielkiej Brytanii na starcie z Dillianem Whyte'em (20-1, 15 KO). Sam pięściarz z Alabamy twierdzi jednak, że propozycja brytyjskiego promotora nie była tak dobra, jak oczekiwał.