Archiwum wiadomości z dnia: 2017-05-30

 


BOKS WRÓCIŁ POD TĘŻNIE

Kibice i zawodnicy mogą mieć powody do radości - kolejny turniej wraca na pięściarską mapę w naszym kraju. Tym razem, nie tylko kuracjusze skorzystają z pozytywnego klimatu Ciechocinka, lecz aktywni młodzi ludzie znajdą miejsce do treningów w nowo powstałym klubie "Potężnie" i cyklicznych sprawdzianów w walce o Solną Rękawicę.
USYK GOTÓW WALCZYĆ Z LEBIEDIEWEM I GASIJEWEM W MOSKWIE

12 sierpnia na stadionie w Odessie według wstępnych prognoz na ring ma wrócić czempion federacji WBO w wadze cruiser Aleksander Usyk (12-0, 10 KO). Prawdopodobnie jeszcze nie będzie to starcie unifikacyjne, ale Ukrainiec marzy, że już w niedługiej przyszłości przystąpi do walki z posiadaczem któregoś z pozostałych mistrzowskich tytułów.

PBN 7: WKRÓTCE NOWY RYWAL DLA ADAMA BALSKIEGO

Vikapita Meroro (28-6, 14 KO) z powodu spraw rodzinnych nie będzie mógł wystąpić 24 czerwca na gali PBN 7. Grupa MB Promotions błyskawicznie znalazła zastępstwo dla Adama Balskiego (9-0, 7 KO). Nazwisko nowego bohatera gali PBN 7 zostanie ujawnione w najbliższym czasie po dopięciu ostatnich szczegółów kontraktowych.


MERORO NIE ZAWALCZY Z BALSKIM NA PBN 7

Vikapita Meroro (28-6, 14 KO) z powodu spraw rodzinnych wycofał się z zaplanowanej na 24 czerwca walki z Adamem Balskim (9-0, 7 KO), która miała się odbyć podczas gali Polsat Boxing Night w trójmiejskiej Ergo Arenie - poinformowała grupa MB Promotions oraz organizator Mateusz Borek. Powód jest bardzo poważny. W najbliższych godzinach poznamy nazwisko nowego rywala dla perspektywicznego podopiecznego Piotra Wilczewskiego.