Archiwum wiadomości z dnia: 2017-05-25

 

BRYANT JENNINGS NEGOCJUJE Z GRUPĄ TOP RANK

Bryant Jennings (19-2, 10 KO) po dwóch porażkach w 2015 roku miał nadal bardzo wysokie wymagania finansowe, ale chętnych do zapłacenia takich sum nie było. Ponadto pozostawał skonfliktowany ze swoim promotorem. Teraz były pretendent do mistrzostwa świata wagi ciężkiej jest wolnym zawodnikiem i negocjuje z promotorem, który mógłby poprowadzić dalej jego karierę.PBN7: W KAŻDY PIĄTEK KONKURS, DO WYGRANIA PIĘĆ PODWÓJNYCH BILETÓW

Grupa MB Promotions we współpracy z redakcją BOKSER.ORG ma dla Was niespodziankę. Od jutro w każdy piątek - przez cztery kolejne tygodnie, będzie do wygrania pięć podwójnych biletów na galę Polsat Boxing Night, która odbędzie się już 24 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie. W walce wieczoru Tomasz Adamek (50-5, 30 KO) spotka się z Solomonem Haumono (24-3-2, 21 KO).


TOMASZ MAZUR: TAKIE WALKI MUSZĘ WYGRYWAĆ

Pierwszy raz w zawodowej karierze Tomasz Mazur (6-1-1, 2 KO) będzie walczył z bokserem, z którym wcześniej miał okazję posparować. 11 czerwca w Białymstoku spotka się z Andriejem Staliarczukiem (11-26-5, 2 KO). - Sparing to co innego niż walka, więc ta wiedza ze wspólnych treningów nie będzie decydująca - mówi Polak.


TRENER ANDRZEJA FONFARY: TAKICH WALK SIĘ PO PROSTU NIE ODRZUCA

- Andrzej ma się dobrze. To dopiero nasza druga walka i na pewno chciałbym mieć z nim trochę więcej czasu przed potyczką o mistrzostwo świata, lecz takich ofert się po prostu nie odrzuca - mówi Virgil Hunter, trener Andrzeja Fonfary (29-4, 17 KO), który już za dziewięć dni zaatakuje Adonisa Stevensona (28-1, 23 KO) i należący do niego pas mistrza świata federacji WBC wagi półciężkiej.

GEORGE GROVES: JESTEM LEPSZYM PIĘŚCIARZEM OD CZUDINOWA

George Groves (25-3, 18 KO) już trzykrotnie podchodził do walki o mistrzostwo świata, ale dotąd nie potrafił dopiąć celu. Kiedyś Frank Bruno - jeden z idoli pięściarza kategorii super średniej, również dopiero za czwartym razem sięgnął po koronę wagi ciężkiej. Groves chce iść jego śladem i sięgnąć w sobotni wieczór po tytuł federacji WBA.