SKŁAD POLAKÓW NA TURNIEJ im. ZYGMUNTA CHYCHŁY

W przyszły piątek (2 czerwca) rozpoczną się pierwsze walki VII Międzynarodowego Turnieju im. Zygmunta Chychły. Zobaczcie, jakich polskich pięściarzy będzie można obejrzeć w Gdańsku w akcji.

Wszystkie walki będzie mieli okazję obejrzeć na żywo na łamach BOKSER.ORG. Poniżej prezentujemy Wam skład Polaków.

Przede wszystkim zaboksują zawodnicy miejscowego klubu SAKO Gdańsk - Filip Wąchała, Łukasz Zyguła, Dominik Palak i Rafał Perczyński. Ten skład uzupełnią kadrowicze - Dorian Mospinek (-49kg), Maciej Jóźwik (-56kg), Tomasz Resól (-56kg), Łukasz Stanioch (-81kg), Kamil Bodzioch (+91kg) i najsławniejszy w tej stawce Igor Jakubowski (-91kg), wicemistrz Europy sprzed dwóch lat i niedawny olimpijczyk z Rio.

W najbliższy piątek Polacy rozegrają mecz z Armenią. Tydzień później w Turnieju im. Zygmunta Chychły reprezentanci oraz selekcjoner Karol Chabros będą mieli okazję po raz ostatni sprawdzić formę przed Mistrzostwami Europy w Charkowie, które zostaną rozegrane w dniach od 14 do 25 czerwca.

W Gdańsku zobaczymy również reprezentację Bawarii i Maklemburgii, a także Chorwatów, Kazachów, Uzbeków, Holendrów, Rosjan i Słowaków.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Dzosep
Data: 25-05-2017 11:51:43 
Ostatnio walka z Niemcami pokazywana była przez TVP Sport. Nie wiecie jak to będzie wygladać podczas meczu z Armenią?
 Autor komentarza: keane
Data: 25-05-2017 13:29:42 
Co się dzieje z Jabłońskim?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.