Archiwum wiadomości z dnia: 2017-04-22

 
NA ŻYWO: KADRA ŚLĄSKA vs TV ALZEY

Zapraszamy do obejrzenia meczu pomiędzy reprezentacją Śląska pod wodzą Roberta Gortata i zawodników klubu Box Gym TV Alzey - Jana Dregera. Jest to swego rodzaju odreagowanie wczorajszych emocji związanych z wygraną kadry narodowej w meczu z Niemcami w Brodnicy. Zestawienie pojedynków w rozwinięciu.

CHAVEZ JR O WALCE Z CANELO: NIE POZOSTAWIĘ TEGO SĘDZIOM PUNKTOWYM

Skazywany przez większość na porażkę Julio Cesar Chavez Jr (50-2-1, 32 KO) już 6 maja w Las Vegas spotka się z Saulem Alvarezem (48-1-1, 34 KO) w umownym limicie 164,5 funta, czyli 74,6 kg. I nie dość, że "Cesarz" junior ostatnio zawodził, to jeszcze za "Canelo" stoją ogromne pieniądze oraz... kilka razy również przychylni mu sędziowie. Mimo wszystko syn jednej z największych gwiazd w historii boksu zawodowego nie obawia się tej konfrontacji. Ani sędziów.

BJ FLORES LIPCOWYM RYWALEM POWIETKINA?

BJ Flores (33-3-1, 21 KO) po nieudanym ataku na tron WBC przeniósł się do wagi ciężkiej, wygrywając pod koniec lutego już w pierwszej rundzie. Prawdopodobnie kolejny pojedynek stoczy 3 czerwca w Hollywood podczas gali z udziałem Fresa Oquendo (37-8, 24 KO) i Shannona Briggsa (60-6-1, 53 KO).
NA ŻYWO: MGPM 2017 JADOWNIKI

Zapraszamy na bezpośrednią relację z Międzynarodowego Grand Prix Małopolski. Jesteśmy po wspaniałym pokazie boksu w Brodnicy, a teraz czas na przyszłość Polskiego pięściarstwa - wszakże występują tu przedstawiciele wszystkich kategorii wagowych, ale dziś przeważają seniorzy, a to za sprawą zbliżających się mistrzostw Polski w Nowej Dębie. Rozpiska i wyniki dzisiejszej edycji w rozwinięciu.