CANELO: CHAVEZ JR MA MENTALNOŚĆ DZIECKA

Saul Alvarez (48-1-1, 34 KO) zapewnia, że nie robią na nim wrażenia werbalne zaczepki ze strony Julio Cesara Chaveza Jr (50-2-1, 32 KO), który uciekł się nawet do ataków pod adresem byłej partnerki swojego młodszego rodaka.

31-latek stwierdził niedawno, że jego małżonka jest dla niego prawdziwą partnerką życiową, w przeciwieństwie do Marisol Gonzalez, dziennikarki i modelki, z którą spotykał się niegdyś "Canelo". Chavez Jr powiedział, że to kobieta, którą Alvarezowi "przydzieliła" meksykańska stacja Televisa.

- Nie złoszczę się, słysząc te słowa, bardziej chce mi się śmiać. Chavez ma mentalność dziecka - skomentował "Canelo".

Zwaśnieni Meksykanie skrzyżują rękawice 6 maja, czyli równo za dwa tygodnie, podczas gali w T-Mobile Arena w Las Vegas. Nie pałają wprawdzie do siebie sympatią, ale szanują swoje umiejętności bokserskie.

- Martwię się każdym rywalem, bo w boksie jeden cios może zmienić wszystko. Chavez jest silny, bije dobrymi kombinacjami i narzuca pressing. Musimy więc na niego uważać - oznajmił Alvarez.

W majowej walce będzie obowiązywać umowny limit 164,5 funta - najwyższy, w jakim kiedykolwiek występował "Canelo".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 22-04-2017 14:06:26 
Canelo zrobi z klientem porządek. Mam nadzieje, że brutalnie.
 Autor komentarza: rondobry
Data: 22-04-2017 15:58:55 
Dostał lekcje od Martineza i od Fonfary ma z czego wycagac wnioski ale pewnie sie zagrzeje i caly misterny plan(A canelo mozna wypykac jesli sie realizuje odpowiednia taktyke)pojdzie w pizdu.Zbyt emocjonalny jest Chavez jr.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.