Archiwum wiadomości z dnia: 2017-02-06

 
LEWIS: KLICZCE CIĘŻKO ZASTĄPIĆ BRAK STEWARDA, ALE NIE SKREŚLAM GO

Nieżyjący już Emanuel Steward najpierw poprowadził Lennoxa Lewisa na sam szczyt królewskiej kategorii, a potem przekształcił Władimira Kliczkę (64-4, 53 KO) w absolutnego dominatora wagi ciężkiej. Ukrainiec będzie miał szansę powrócić na tron 29 kwietnia w Londynie, gdzie skrzyżuje rękawice z Anthonym Joshuą (18-0, 18 KO). Jeśli wygra, na jego biodrach znów zawisną pasy IBF i WBA.MICHAŁ LEŚNIAK O WALCE Z BAŻHAJEWEM I REWANŻU Z WRZESIŃSKIM

Michał Leśniak (5-1, 2 KO) będzie miał okazję 4 marca pomścić Konrada Dąbrowskiego w starciu z Nadzirem Bażhajewem (3-4-1). Ewentualne zwycięstwo może go doprowadzić do rewanżu z Damianem Wrzesińskim (10-0-1, 4 KO) za jedyną porażkę w karierze. I właśnie o tej nadchodzącej walce, ale również potencjalnym rewanżu, porozmawialiśmy z Michałem. Zapraszamy.


KUDRIASZOW DOCZEKA SIĘ REWANŻU Z DURODOLĄ?

Piętnaście miesięcy temu nokautujący jednego rywala za drugim Dimitrij Kudriaszow (20-1, 20 KO) doznał niespodziewanej porażki z silnym, ale trochę niedocenianym Olanrewaju Durodolą (24-3, 22 KO). Rosyjski niszczyciel odbudował się dwoma kolejnymi nokautami i teraz za wszelką cenę chce doprowadzić do rewanżu z Nigeryjczykiem.