ROSJANIE CHCĄ ZORGANIZOWAĆ WALKĘ PACQUIAO-PROWODNIKOW

Rosjanie chcą zorganizować w tym roku na swoim terenie walkę z udziałem Manny'ego Pacquiao (59-6-2, 38 KO). Rywalem słynnego Filipińczyka mógłby być Rusłan Prowodnikow (25-5, 18 KO).

Promotor Pacquiao już jakiś czas temu zapowiadał, że 38-latek może się w tym roku udać w tournee po świecie. Na początek ma się zmierzyć w kwietniu w Australii z Jeffem Hornem (16-0-1, 11 KO). Później być może zawita do Rosji.

- Nie było żadnych konkretnych rozmów, ale ta walka jest możliwa - przekonuje Wadim Korniłow, menedżer Prowodnikowa.

Jednocześnie zaznaczył, że szuka już dla "Syberyjskiego Rocky'ego" także innych opcji. Jedna z nich to rewanż z Timothym Bradleyem (33-2-1, 13 KO), któremu Rosjanin uległ na punkty po dramatycznej walce w 2013 roku.

Prowodnikow przegrał trzy z ostatnie pięciu pojedynków. 33-latek pauzuje od czerwca ubiegłego roku, kiedy został wypunktowany przez Johna Molinę Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: makaveli89
Data: 06-02-2017 13:54:33 
Pacman robi go bezproblemowo,nie widze jakiejkolwiek szansy na wygranie tej walki przez ruska,chyba tylko nokaut coś ala marquez. ogólnie bezsensu,po co filipińczykowi ta walka?,chyba ze dla kasy,to tak,niech jedzie do ruskich i se zarobi
 Autor komentarza: puncher48
Data: 06-02-2017 16:19:37 
Money talks
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 06-02-2017 18:56:45 
makaveli89
Wiadomo że dla pieniędzy a po co ma Pacman walczyć jak już wszystko osiągnął, tak samo Floyd. Ci dwaj nie muszą już niczego udowadniać, siedzą sobie na szczycie i patrzą na wszystko z góry.
Mnie się bardzo podobała walka Prowodnikowa z Bradleyem, świetna. Rusłan idzie do przodu jak tur, silny, odporny. Kilka lat temu z Mannym daliby świetną walkę, bo Manny by go prał a ten by nacierał. Dzisiaj szanse stają się bardziej wyrównane.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.