NOWY PROJEKT RAFAŁA JACKIEWICZA - OD DZIŚ ZACZYNA SIĘ NABÓR

Rafał Jackiewicz rusza z nowym pomysłem - dodajmy, przy współpracy z BOKSER.ORG. Projekt nosi nazwę "Boks dla wszystkich". O co chodzi?

- Od dzisiaj rusza nabór chętnych do wzięcia udziału w moim programie "Boks dla wszystkich". Jest to projekt, w którym wszyscy chętni lubiący zmagania na ringu mogą wziąć udział. Można zgłosić się do jednej z dwóch kategorii. Kategorię należy określić w pierwszej linijce formularza. Większość osób zapraszamy do kategorii "White Collar". Tutaj rywalizować będą osoby, dla których zabawa w boks jest przygodą, która ma na celu przede wszystkim podniesienie sprawności ogólnej, poprawienie wydolności i wdrożenie zdrowego stylu życia. Warunkiem uczestniczenia w tej kategorii jest brak wcześniejszego kontaktu z tą dyscypliną. Nie przyjmujemy tutaj osób, które wcześniej walczyły amatorsko. Trenowanie sportów walki w przeszłości nie jest przeszkodą, pod warunkiem, że dana osoba nie robiła tego na poziomie zawodniczym, nie brała udziału w turniejach. Drugą kategorią jest kategoria "Fighter". Tutaj zapraszamy wszystkich młodych gniewnych, którzy uważają, że ich potencjał pięściarski jest duży i mogliby jeszcze zaistnieć w tym sporcie. Jeżeli miałeś jakieś walki amatorskie, a potem z różnych przyczyn przestałeś trenować, to ta kategoria jest dla ciebie. Jeżeli nie walczyłeś, ale jesteś wysportowany, sprawny, ambitny i czujesz, że dałbyś radę walczyć na wyższym poziomie, nawet zawodowo, to ta kategoria jest również dla ciebie. Zwycięzcy kategorii "Fighter" gwarantujemy debiut na profesjonalnej gali grupy Sferis KnockOut Promotions oraz szansę na podpisanie kontraktu zawodowego - tłumaczy Jackiewicz.

Gale odbędą się w kilku miastach, które BOKSER.ORG pokaże z odtworzenia. Gala finałowa będzie już transmitowana na żywo. Więcej informacji znajdziecie na www.boksdlawszystkich.pl

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tyler
Data: 07-02-2017 01:31:09 
No to powodzenia. Być może uda się znaleźć jakiś talent. No i może sam Rocky Balboa w postaci Sylwka przyjedzie na finał :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.