Archiwum wiadomości z dnia: 2017-01-21

 

ZHANG ZHILEI SZYBKO ROZBIŁ GRAHAMA

Kiedy Mariusz Wach sparował za oceanem z Zhangiem Zhilei (14-0, 10 KO), obserwacje były następujące - pierwsze trzy rundy bardzo groźny, a z każdą kolejną minutą jego wartość maleje. Jak blisko dwumetrowy Chińczyk będzie sobie radził na dłuższych dystansach nadal nie wiemy, ale rzeczywiście potrafi zaskoczyć na początku walki.


BABILOŃSKI: WIERZĘ, ŻE KRZYSIEK WEŹMIE REWANŻ NA MOLLO

- Ciężko będzie cokolwiek tworzyć, jeśli nie będziemy mogli pobić emerytowanego Mollo. Nie będę nikogo czarował, bo Mollo jest zawodnikiem, który najlepsze lata ma już za sobą. Inna sprawa, że ciągle jest niebezpieczny w pierwszych dwóch, może trzech rundach. Wszyscy o tym wiemy, od dawna - mówi Tomasz Babiloński na nieco ponad miesiąc przed rewanżowym pojedynkiem Krzysztofa Zimnocha z Mikem Mollo.
GERVONTA DAVIS: BĘDĘ GWIAZDĄ PPV

Gervonta Davis (17-0, 16 KO) zdobył tydzień temu tytuł mistrza świata federacji IBF w wadze super piórkowej, pokonując przed czasem Jose Pedrazę. Teraz ten wciąż bardzo młody wojownik zapowiada, że wkrótce zostanie nową gwiazdą na miarę PPV.
NA ŻYWO: II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W BOGUCHWALE

Zapraszamy do bezpośredniej relacji z II Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Burmistrza Boguchwały. Ogromna ilość zawodników da kibicom przegląd technik - począwszy od najmłodszych adeptów po tych najbardziej doświadczonych. Komentuje ekspert - sędzia boksu zawodowego Włodzimierz Kromka. Zestawienie i wyniki pojedynków w rozwinięciu.