GARCIA NIE PRZEJMUJE SIĘ NOTOWANIAMI BUKMACHERÓW

Bukmacherzy stawiają na zwycięstwo Keitha Thurmana (27-0, 22 KO) nad Dannym Garcią (33-0, 19 KO) w stosunku dwa do jednego w unifikacji wagi półśredniej. Mistrz WBA spotka się z championem WBC 4 marca w Barclays Center na Brooklynie.

- Nie przywiązuję uwagi do takich notowań. Ja wiem na co mnie stać, a widać bukmacherzy z Las Vegas niezbyt mnie cenią i mało mnie lubią. Nie martwię się tym, ja muszę po prostu zrobić swoje i zwyciężyć - mówi Garcia, który pokonał wcześniej innych wyraźnych faworytów, Amira Khana (sześć do jednego) oraz Lucasa Matthysse (dwa do jednego). Dla niego to więc żadna nowość.

- W tamtym czasie wydawało się, że Khan i Garcia są nie do ruszenia. Popatrzyłem sobie na rekord Danny'ego i okazuje się, że pokonał dziesięciu mistrzów świata. A mimo wszystko nadal nie otrzymał należytego mu respektu i szacunku. Spotkanie z Thurmanem będzie więc walką nie tylko o dwa pasy, ale również o szacunek - dodał Lou DiBella, promotor tego wieczoru.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: miguelangelcotto
Data: 22-01-2017 10:22:06 
Garcia jak zawsze przed dużą walką w roli underdoga. Ale to typ zawodnika, który średnie walki ledwo wygrywa, a na wielkie się niesamowicie mobilizuje fizycznie i taktycznie. Ostatnio nie przeszkadzało mu to zbytnio w rozbiciu Khana, czy Lucasa. Ten pięściarz zawsze ma plan, jest bardzo konsekwentny i niesamowicie skupiony. Gdy stoi przed wyzwaniem przeciwnika ma rozpracowanego w 100 %. Jednak nie dysponuje takim talentem jak Keith. Trzeba pamiętać, że w walkach o dużą stawkę Danny ma o wiele większe doświadczenie. A największą wygraną Keitha jest chaotyczny, ale bardzo silny i ambitny Shawn Porter. Możliwe że w tej walce zobaczymy jak Thurman radzi sobie, gdy nie wszystko idzie po jego myśli. A może nawet jak sobie radzi oszołomiony walczący o przetrwanie, bo lewy sierp Garcii lubi zaskakiwać. Faworytem Thurman, ale walka bardzo ciekawa. Ja osobiście liczę na to że Garcia jeszcze raz pokaże ile warci są bukmacherzy.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 22-01-2017 13:19:16 
Czekam na ich starcie z wypiekami na twarzy, a co się tyczy bukmacherów

są ciut lepsi od tych co przygotowują sondaże przedwyborcze.
 Autor komentarza: ThatsMyPrime
Data: 22-01-2017 17:10:28 
To dopiero walka :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.