Archiwum wiadomości z dnia: 2016-12-17

 
BARRERA WRACA DO GRY!

Dziewięć miesięcy temu Sullivan Barrera (18-1, 13 KO) dał dobry, choć przegrany ostatecznie pojedynek Andre Wardowi. Potem wyzywał do walki praktycznie każdego z szerokiej czołówki wagi półciężkiej, by powrócić dziś nad ranem w wielkim stylu.
POWIETKIN BRUTALNIE ZNOKAUTOWAŁ DUHAUPASA

Po skandalu z dopingiem w tle, zmianie rywala w ostatniej chwili, sporą odpornością psychiczną wykazał się Aleksander Powietkin (31-1, 23 KO). Faworyt gospodarzy na ringu w Jekaterynburgu brutalnie rozprawił się ze sprowadzonym w ostatniej chwili Johannem Duhaupasem (34-4, 21 KO).


WASZYM ZDANIEM: GALA W JEKATERYNBURGU (WIDEO Z GALI)

Sporo zamieszania rozpętało się w ostatnich godzinach wokół dzisiejszej gali w Jekaterynburgu. Wiemy już, że Bermane Stiverne nie zaboksuje, a w stawce nie będzie pasa mistrzowskiego WBC wagi ciężkiej w wersji tymczasowej. Mimo wszystko wieczór zapowiada się bardzo ciekawie. A to jest temat dla Was - kibiców.


UDANY COME BACK JEANA PASCALA

Po druzgocącym, już drugim laniu z rąk Siergieja Kowaliowa, wciąż zaliczający się do czołówki wagi półciężkiej Jean Pascal (31-4-1, 18 KO) powrócił pod skrzydła nowego/starego trenera - doświadczonego Stephana Larouche'a, pod ręką którego się wychowywał boksersko. I to póki co można nazwać dobrym ruchem.