Archiwum wiadomości z dnia: 2016-12-06

 


SZCZĘŚCIE KONTRA UMIEJĘTNOŚCI

Zmarnowane cztery lata? Czy można walczyć szczęściem w ringu? Tak, można, ale drużyny innych krajów stawiają przede wszystkim na umiejętności - przez co porażka naszego zespołu nieznaczna; przegrana z zawodnikami Mecklenburgii - wyniki i relacja w rozwinięciu.

SPARING: DĄBROWSKI vs PODŁUCKI (WIDEO)

W najbliższą sobotę najważniejszą walkę w sportowej karierze stoczy Norbert Dąbrowski (19-5-1, 7 KO), który na ringu w Montrealu skrzyżuje rękawice z Eleiderem Alvarezem (20-0, 10 KO), oficjalnym pretendentem do tronu WBC wagi półciężkiej. W ramach przygotowań do tej walki "Noras" sparował między innymi z Piotrem Podłuckim (4-0, 2 KO). Prezentujemy Wam urywki tych sparingów.
TRENER LARY O WALCE Z FOREMANEM: INNI GO UNIKAJĄ

Erislandy Lara (23-2-2, 13 KO) na darmo rzuca rękawicę największym gwiazdom kategorii junior średniej. Ci sławni boją się zaryzykować, więc znakomity Kubańczyk dla podtrzymania aktywności przystąpi do obrony tytułu mistrza świata federacji WBA z Yuri Foremanem (34-2, 10 KO). Pojedynek odbędzie się 13 stycznia w Miami.WALCZYMY DLA CENDROWSKIEGO - XXXVI ZŁOTA RĘKAWICA WISŁY

W tym roku 'Złote Rękawicy Wisły' będą wyjątkowe, bo nie tylko z podpisami znanych zawodników, ale cały trzydziesty szósty turniej odbędzie się pod hasłem 'Walczymy dla Mariusza Cendrowskiego', a podczas transmisji na żywo w trakcie gali finałowej przeprowadzona zostanie licytacja m.in. rękawic z podpisami Wacha, Pudzianowskiego, Gamrota, Kornika, Jurasa, Różala, Mańkowskiego. Do aukcji dołączą koszykarki Can Pak oraz piłkarze Wisły Kraków.