Archiwum wiadomości z dnia: 2016-11-03

 
POWAŻNY TEST CZAKIJEWA

Rachim Czakijew (26-2, 19 KO) nie spełnił dotąd pokładanych w nim nadziei. Co prawda sięgnął po tytuł mistrza Europy kategorii junior ciężkiej, zdobył również pas mniej prestiżowej federacji IBO, ale jak na mistrza olimpijskiego to wciąż mało. Przed mocno bijącym mańkutem bardzo poważny sprawdzian, który może zadecydować o jego przyszłości.
III MIKOŁAJKOWY TURNIEJ 'PAWEŁ SKRZECZ ZAPRASZA'

W której z ról wystąpi Paweł Skrzecz na Mikołajkowym Turnieju - niech to będzie niespodzianką, ale na pewno zobaczymy tam młodych adeptów pięściarstwa rywalizując w wyrównanych pojedynkach, udowadniając sobie i pokazując publiczności to czego nauczyli się w mijającym roku. Odważnych zachęcamy do wzięcia udziału - szczegóły w rozwinięciu.


BUDWELD BOXING NIGHT: WIDEO Z TRENINGU MEDIALNEGO

Dziś odbył się trening medialny przed sobotnią galą BudWeld Boxing Night w Łomiankach. Uczestniczyli w nim Paweł Rumiński (1-0, 1 KO), Michał Syrowatka (15-1, 4 KO), Dariusz Sęk (26-2-1, 8 KO), Sasza Sidorenko (4-0) oraz broniąca tytułu mistrzyni Europy wagi lekkiej Ewa Brodnicka (11-0, 2 KO). Zobaczcie jak wszyscy zaprezentowali się podczas tego treningu.


CHISORA I WHYTE PRAWIE POBILI SIĘ W STUDIU TELEWIZYJNYM

Podczas oficjalnej konferencji prasowej obaj trzymali jeszcze ciśnienie i poza kilkoma utarczkami słownymi obyło się bez ekscesów. Ale kiedy Dillian Whyte (19-1, 15 KO) i Dereck Chisora (26-6, 18 KO) kręcili kilkadziesiąt minut później film reklamujący ich potyczkę dla stacji Sky Sports, emocje wzięły górę. Gdyby nie ochrona, panowie pobiliby się już dzisiaj.


PACMAN WRACA PO SWÓJ STARY PAS I SKALP KOLEJNEGO MISTRZA

W najbliższą sobotę 5 listopada do ringu w Las Vegas wkroczy jedyny czempion ośmiu kategorii wagowych, niesamowity Manny Pacquiao (58-6-2, 38 KO). Gwiazdor z Filipin tym razem za przeciwnika będzie miał młodego wilka Jessie Vargasa (27-1, 10 KO), a stawką ich pojedynku będzie należący do młodszego o dziesięć lat Amerykanina pas mistrza świata WBO wagi półśredniej.