Archiwum wiadomości z dnia: 2016-04-28

 WIDEO: WALKA KANIECKI vs HURBO

Jeśli Mateusz Kaniecki (5-1, 5 KO) wygrywa, to tylko szybko przed czasem. Boksujący na granicy wagi półciężkiej i junior ciężkiej zawodnik pokonał niedawno Artsioma Hurbo, a my prezentujemy Wam teraz ten krótki pojedynek.

ROBERT ZŁOTKOWSKI O PRACY TRENERA

Gmitruk, Łapin, Raubo, Gosiewski... To wielkie postacie polskiej szkoły trenerskiej, ale do głosu coraz bardziej dochodzą młodzi i utalentowani szkoleniowcy. Jednym z czołówki jest bez wątpienia Robert Złotkowski. I właśnie z nim porozmawialiśmy o pracy trenera. Zapraszamy.


ISAAC CHILEMBA: ZNALAZŁEM ANTIDOTUM NA KOWALIOWA

- Kowaliow na pewno ciężko trenuje, ale nigdy dotąd nie miał do czynienia z zawodnikiem mojego pokroju - przekonuje Isaac Chilemba (24-3-2, 10 KO), który 11 lipca podczas gali w Jekaterynburgu spotka się z Siergiejem Kowaliowem (29-0-1, 26 KO), mistrzem świata wagi półciężkiej federacji WBA, WBO i IBF.


TRENING MEDIALNY W AKADEMII BOKSU KRZYSZTOFA CHUDECKIEGO

W sobotę w poznańskiej Akademii Boksu Krzysztofa Chudeckiego odbył się trening medialny z udziałem zawodowych pięściarzy Pawła Kołodzieja i Damiana Wrzesińskiego oraz prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka. Nasz serwis jako patron medialny opisał to wydarzenie i brał w nim czynny udział, a teraz prezentujemy Wam krótką fotorelację, autorstwa menadżerki Akademii Marty Płóciennik.


DiBELLA: KHURTSIDZE DAŁBY GOŁOWKINOWI ŚWIETNĄ WALKĘ

Avtandil Khurtsidze (32-2-2, 21 KO) od dawna był uważany w Europie za czołową postać wagi średniej, ale za oceanem uznanie zyskał dopiero po niedawnym zwycięstwie przed czasem nad Antoine'em Douglasem. Teraz promujący go Lou DiBella chciałby skonfrontować swojego podopiecznego z samym Giennadijem Gołowkinem (35-0, 32 KO), mistrzem świata federacji WBA i IBF.WIDEO. NIEOCZEKIWANA PORAŻKA UCHIYAMY

Jak do tej pory to chyba największa sensacja roku. Jeszcze wczoraj Takashi Uchiyama (24-1-1, 20 KO) uchodził za lidera kategorii super piórkowej. Z dziesięcioma udanymi obronami tytułu mistrza świata federacji WBA 36-letni Japończyk ocierał się o pierwszą dziesiątkę najlepszych pięściarzy P4P według wielu prestiżowych periodyków bokserskich.ZAWSZE PRZYCHODZI CZAS NA TURNIEJE

Dzisiejszym odcinkiem (cz.7) kończymy pierwszą serię wspomnień o bokserskich karierach. Za kilka tygodni powrócimy znowu, bo w najbliższym czasie odbędzie się turniej w Toruniu (memoriał Makacewicza) i w Bydgoszczy (memoriał Adamskiego).


AMIR KHAN: WALKA Z CANELO TRUDNIEJSZA NIŻ Z FLOYDEM CZY MANNYM

Amir Khan (31-3, 19 KO) długo ścigał Floyda Mayweathera Jr i Manny'ego Pacquiao. Ostatecznie zdecydował się podjąć rękawicę rzuconą z obozu Saula Alvareza (46-1-1, 32 KO), awansując do umownego limitu o osiem funtów. I teraz przekonuje, że pokonanie "Canelo" będzie dla niego większym wyczynem niż miałby zwyciężyć "Pięknisia" bądź "Pac-Mana".
FURY: NAZYWAJCIE MNIE GRUBASEM, KLAUNEM, TYLKO NIE DRUGIM KLICZKĄ

- Rewanż był naszym pierwszym wyborem i zapowiada się wybornie. Obaj panowie wiedzą już, czego mogą się po sobie spodziewać i w moim odczuciu to walka z rodzaju 50 na 50, bez wyraźnego faworyta - mówił podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Kolonii Peter Fury, wujek i trener Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO), który 9 lipca w Manchesterze po raz drugi spotka się z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO).