DiBELLA: KHURTSIDZE DAŁBY GOŁOWKINOWI ŚWIETNĄ WALKĘ

Avtandil Khurtsidze (32-2-2, 21 KO) od dawna był uważany w Europie za czołową postać wagi średniej, ale za oceanem uznanie zyskał dopiero po niedawnym zwycięstwie przed czasem nad Antoine'em Douglasem. Teraz promujący go Lou DiBella chciałby skonfrontować swojego podopiecznego z samym Giennadijem Gołowkinem (35-0, 32 KO), mistrzem świata federacji WBA i IBF.

To była jedna z lepszych tegorocznych walk na antenie Showtime. Gołowkin jest natomiast pokazywany przez HBO, co mogłoby stanowić pewien problem z organizacją takiej potyczki.

- Od kiedy tylko podpisałem z nim kontrakt, ten chłopak marzy o starciu z Gołowkinem. W moim prywatnym rankingu Kazach jest jedną z gwiazd zestawienia P4P, ale mój zawodnik da mu najlepszą i najtrudniejszą walkę od lat - przekonuje znany promotor.

- Khurtsidze ma mentalność Mike'a Tysona, który był jego idolem. Prezentuje zresztą podobny styl, bije bardzo mocno, a takich zawodników znakomicie ogląda się w telewizji - dodał DiBella.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 28-04-2016 15:08:48 
Pierwszy raz słyszę nazwisko tego Gruzina jak się domyślam
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 28-04-2016 15:16:58 
i ostatni jak kiedyś dojdzie do walki z GGG.
Zresztą nie ma szans się doczłapać bo Gienek ma priorytety.
Właśnie pomyślałem o tym, że Saunders czeka aż GGG ogarnie WBC
wtedy ich walka będzie jeszcze bardziej kasowna i wtedy mu rybka
czy przegra jak funciaki się zgodzą.
 Autor komentarza: kabat0302
Data: 28-04-2016 15:17:34 
Nie wiem co DiBella bierze ale musi być dobre :) jak się domyślam wiekowy pieściarz ten Gruzin który wygral Z Cendrowskim pare latek dobrych temu ale żadnej rewelacji a walka z GGG mogłaby się skończyć tragedią
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 28-04-2016 15:44:54 
Nie wiem jak do tego się odnieść. Khurtsidze ma już swoje lata, jest powolny. Nie wiem jak można pokonać Golovkina. Na ten temat słucham tego co ma do powiedzenia Richard Dwyer. Ten z kolei uważa, że jedyną drogą na pokonanie Kazacha jest wejście do bliskiego półdystansu i zadawanie ciosów krótkich. Jest to kompletnym szaleństwem uwzględniając siłę ciosu Golovkina i tylko wariat mógłby obrać taką taktykę, ale może właśnie Khurtsidze ma umiejętności do wcielenia takiego planu walki. On właśnie tak walczy. Ja nic nie miałbym przeciwko temu pojedynkowi, gdyż tak na prawdę nikt w wadze średniej nie jest w stanie pokonać Kazacha i Avtandil miałby takie same szanse na zwycięstwo jak każdy inny. Może swoją nieustępliwością byłby jakimś wyzwaniem dla GGG.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 28-04-2016 15:52:53 
Khm :-) Żarty chyba. Gołowkin nie ma za wielu rywali na celowniku, ale Khurtsidze na pewno do nich nie należy i nigdy nie będzie należał.
Podstarzały bumobij, który pokonał amerykańskiego pompowanego balona.
 Autor komentarza: CompanyOfBoks
Data: 28-04-2016 21:03:50 
Ghostbuster

Problem w tym ze Golovkin nie pozwolil by jemu wejsc w pol dystans, trzymal by go daleko od siebie lewym prostym.
 Autor komentarza: TRM
Data: 28-04-2016 22:33:20 
w temacie Gołowkina to mam pytanie. wiecie ile GGG zarabiał za walki w monte carlo? np kwoty za walkę z murrayem, ile zarobił kazach i ile martin. bo jestem ciekaw jak te gale w monaco z punktu widzenia biznesnowego wychodziły
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.