Archiwum wiadomości z dnia: 2016-02-27

 WOJNA DLA WRZESIŃSKIEGO

W jednej z ciekawszych walk gali w Radomiu zmierzyli się Michał Leśniak (3-1, 1 KO) oraz Damian Wrzesiński (9-0-1, 4 KO). W czasach amatorskich "Wrzos" dwukrotnie łatwo pokonał "Szczupaka". Dziś również, ale przeprawę miał tym razem bardzo trudną.CHAVES DLA COTTO?

Nie ma już tematu walki Miguela Cotto (40-5, 33 KO) z Juanem Manuelem Marquezem. Bob Arum chce skonfrontować Meksykanina z Terence'em Crawfordem pod koniec roku, kto w takim razie wyjdzie do Portorykańczyka? Jest już solidny kandydat.
WAL CO SIŁ PRAWYM SIERPEM

W tym roku minie 90 lat istnienia boksu Pomorzu i Kujawach. Region przez dziewięć dekad wpisywał się złotymi zgłoskami na pięściarskiej mapie naszego kraju. Poniższym artykułem rozpoczynamy cykl przypominający głównych aktorów tego sukcesu. Zapraszamy.


KADRA DOLNEGO ŚLĄSKA vs OKRĘG FREIMERSHEIN BEY ALZEY

Dziś przed nami pięściarska sobota - lecz zanim rozpoczną się ringowe zmagania na zawodowej gali w Radomiu, po której startuje przekaz z Caracas, gdzie Polska Husaria podejmowana jest przez Caciques Venezuela - wieczór rozpocznie reprezentacja Dolnego Śląska stając do walki z drużyną okręgu Freimershein bey Alzey w Niemczech.SIDORENKO PO RAZ TRZECI

W starciu w wadze lekkiej pań Oleksandra Sidorenko (3-0) mierzyła się z byłą rywalką Ewy Brodnickiej, Monicą Gentili (4-5, 1 KO). Wygrała Ukrainka zamieszkała na stałe w Polsce, ale musiała wykrzesać z siebie wszystko co najlepsze, by odprawić agresywną Włoszkę.